افزایش ۱۰۰ هزار بشکه ای تولید روزانه نفت آمریکا

دریافت خبر : شنبه ۲۶ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۲۲:۳۰
افزایش ۱۰۰ هزار بشکه ای تولید روزانه نفت آمریکا
اداره اطلاعات انرژی آمریکا گفت: تولید نفت خام آمریکا به میزان روزانه 100 هزار بشکه از هفته گذشته افزایش یافت و در مقایسه با مدت مشابه به حدود 11 میلیون و 700 هزار بشکه در روز رسید.

اداره اطلاعات انرژی آمریکا گفت: تولید نفت خام آمریکا به میزان روزانه ۱۰۰ هزار بشکه از هفته گذشته افزایش یافت و در مقایسه با مدت مشابه به حدود ۱۱ میلیون و ۷۰۰ هزار بشکه در روز رسید.
به گزارش تجارت نیوز، اداره اطلاعات انرژی آمریکا اعلام کرد مخازن نفت خام در آمریکا به بیش از ۱۰ میلیون بشکه در یک هفته گذشته رسید که علت آن افزایش واردات نفت خام توسط ایالات متحده آمریکا بود و در عوض حجم ذخایر بنزین و دیگر فرآورده های نفتی روند نزولی به خود گرفت.
در هفته پایانی منتهی به ۹ نوامبر ذخیره نفت خام آمریکا به میزان ۱۰٫۳ میلیون بشکه رسید در حالیکه تحلیل گران پیش بینی کرده اند که این شرایط ادامه یابد و به افزایش روزانه ۳٫۲ میلیون بشکه برسد.
و حجم این ذخایر به ۴۴۲٫۱ میلیون بشکه برسد که در بالاترین سطح از دسامبر ۲۰۱۷ خواهد بود.
اداره اطلاعات انرژی آمریکا گفته است که ذخایر نفتی در مرکز تحویل در کوشینگ، اوکلاهاما به میزان ۱٫۱۷ میلیون بشکه افزایش یافت و همچنین پالایشگاه های نفت خام روزانه ۲۴ هزار بشکه به پالایش نفت خام خود افزودند که در همین رابطه نرخ بهره نیز ۰٫۱ درصد افزایش یافت.
همچنین این اداره ...

[ مشاهده متن کامل افزایش ۱۰۰ هزار بشکه ای تولید روزانه نفت آمریکا تجارت نیوز ]