سازمان حمایت: ثبت کالاهای وارداتی با دلار دولتی در سامانه 124/ جریمه دلاری برای گرانفروشان

دریافت خبر : دوشنبه ۴ تیر ۱۳۹۷ ساعت ۱۹:۴۹

ما به واردکنندگان کالا اعلام کردیم کسانی که دلار ۴۲۰۰ تومانی دریافت کرده اند مطابق خوداظهاری، کالاهای خود را برمبنای ضوابط عمومی قیمت گذاری اعلام کنند.
رییس سازمان حمایت مصرف کنندگان و تولیدکنندگان گفت: به محض اعلام بانک مرکزی، لیست کالاهایی که با ارز ۴۲۰۰ تومانی وارد شده اند، در سامانه ۱۲۴ سازمان حمایت قرار می گیرد و مردم نیز می توانند این لیست را مشاهده و در صورت مغایرت و گرانی، موارد را به سازمان اعلام کنند.
به گزارش ایسنا، محمود نوابی - معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت - امروز در حاشیه مراسم امضای تفاهم نامه با ستاد مبارزه با قاچاق کالا و ارز با بیان اینکه از پنج شنبه اعلام شده کلیه کالاهایی که با ارز ۴۲۰۰ تومانی یا ۳۸۰۰ وارد می شوند، باید قیمت را مطابق با این ارز تعین و عرضه کنند، گفت: اگر ما شرایط حال حاضر را مدیریت نکنیم بهبودی حاصل نمی شود. در حالی که بازار مسیر خود را طی می کرد، تکانه هایی که در بازار ایجاد شده از نظر روانی ناامنی ایجاد کرده است و برخی به آن دامن می زنند.
وی ادامه داد: ما به واردکنندگان کالا اعلام کردیم کسانی که دلار ۴۲۰۰ تومانی دریافت کرده اند مطابق ...

[ مشاهده متن کامل سازمان حمایت: ثبت کالاهای وارداتی با دلار دولتی در سامانه 124/ جریمه دلاری برای گرانفروشان اتحادیه طلا ]