امروز پایان فعالیت بازنشستگان/ تکلیف سه فدراسیون و دو مدیر مشخص نشد

دریافت خبر : شنبه ۲۶ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۵:۲۵
امروز پایان فعالیت بازنشستگان/ تکلیف سه فدراسیون و دو مدیر مشخص نشد
با وجود اینکه امروز شنبه مهلت قانونی فعالیت بازنشستگان اعلام شده اما هنوز وزارت ورزش تکلیف چند فدراسیون را مشخص نکرده است.

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، قانون منع بکارگیری بازنشسته ها ٢٦ شهریور به دستگاه های اجرایی و فدراسیون های ورزشی ابلاغ و قرار شد تا اسامی بازنشسته ها اعلام شود.
وزارت ورزش در ابتدا برای فدراسیون های هاکی، قایقرانی، چوگان و ناشنوایان سرپرست معرفی کرد و ثبت نام از نامزدهای ریاست این فدراسیون ها نیز آغاز شد.
در ادامه تغییرات با استعفای درخشان از ریاست جودو تکلیف این فدراسیون و همین طور فدراسیون های سه گانه و هندبال هم مشخص شد.
در خصوص رشته فوتبال و بازنشستگی مهدی تاج، با جلساتی که سیدرضا صالحی امیری رییس کمیته ملی المپیک با تاج و وزیر ورزش داشت، قرار شد برای جلوگیری از تعلیق، تاج به فعالیت خود ادامه دهد اما اعضای بازنشسته هیات رییسه این فدراسیون رفتنی شدند.
در این بین وضعیت والیبال نیز پیچیده شده چرا که احمد ضیایی نه تنها استعفای خود را به دلیل بازنشستگی اعلام نکرد بلکه در تماس با رییس فدراسیون جهانی دخالت دولت در امور فدراسیون را مطرح کرد به طوری کمیته ملی المپیک با ارسال نامه ای به فدراسیون جهانی اعلام کرد بحث برکناری ضیایی مطرح نبوده و وی طبق قانون ملی کشور باید پست ...

[ مشاهده متن کامل امروز پایان فعالیت بازنشستگان/ تکلیف سه فدراسیون و دو مدیر مشخص نشد فارس نیوز ]