جای خالی متخصص تئاتر در تلویزیون

خبرگزاری تسنیم یکشنبه ۲۳ دی ۱۳۹۷ ساعت ۹:۴۳
تلویزیون چندی است نگاهی منسجم نسبت به تئاتر ندارد و گزارش های اخیر آن نشان می دهد که گزارشگران تلویزیون بدون شناخت از قوانین جاری در تئاتر اظهارنظرهایی هزینه ساز را بیان می کنند.

- اخبار فرهنگی -
به گزارش باشگاه خبرنگاران پویا، فصل اول این مسابقه به تهیه کنندگی مجید بهرامی بهمن سال 95 در 11 قسمت پخش شد و از امروز فصل دوم این مسابقه مهیج با هدف ارتقای فرهنگ ایمنی شهروندان در زندگی، پخش می شود. بگفته بهرامی، در فصل دوم به جای مسابقه ماموران آتش نشان، خانواده ها با هم رقابت خواهند کرد. او ادامه داد: پس از یک فراخوان، 300 خانواده پذیرفته شدند و در یک مسابقه شرکت کردند که از این میان چهار خانواده به مرحله رقابت اصلی راه یافتند. این تهیه کننده اظهار داشت: در کنار هر خانواده، یک مامور آتش نشان بعنوان لیدر حضور داشته و اصول و موارد تخصصی آتش نشانان را به آنها آموزش داده است. تهیه کننده زیر زنگ تصریح کرد: در این 10 قسمت این چهار خانواده در 5 عملیات شرکت می کنند و توانمندی خود را محک می زنند.
مسابقه زیر زنگ به تهیه کنندگی و کارگردانی «مجید بهرامی»، کاری از گروه اجتماعی شبکه یک است که با محوریت امدادرسانی و اطفای حریق آتش نشانان از شنبه تا چهارشنبه حوالی ساعت16:30 روی آنتن می رود.

سرخط اخبار