راه اندازی همزمان ۵۱۶ طرح محرومیت زدایی سازندگی در مازندران

واحد مرکزی خبر چهارشنبه ۲۳ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۳:۱۱
۵۱۶ طرح محرومیت زدایی در مازندران با حضور رئیس سازمان بسیج مستضعفین کشور بصورت ویدئو کنفرانس راه اندازی شد.

به گزارش خبرگزاری صداوسیما ی  مرکز مازندران ، سردار سلیمانی در جمع مدیران مازندران و در آئین راه اندازی طرح های محرومیت زدایی و اشتغالزایی استان گفت: رونق تولید و رونق اشتغال نیازمند طرحی مبتنی بر مدل اقتصادی اقتصاد مقاومتی است.
وی انجام فعالیت های محرومیت زدایی با توجه ویژه به مناطق کم برخوردار افزود: مازندران با عنوان استان پیشرو در راه اندازی طرح های ماهانه محرومیت زدایی است.
استاندار مازندران نیز در مراسم راه اندازی طرح های محرومیت زدایی و اشتغالزایی بسیج سازندگی مازندران در ساری گفت: با حضور بسیجیان و فرماندهان سپاه در جنگ تمام عیار اقتصادی و تحریم های تمدید شونده ظالمانه بسیج و سپاه در کنار مردم با مدیریت جهادی برای کمک به انقلاب و نظام در کنار مردم هستند.
حسین زادگان افزود: مدل توسعه ای بومی مازندران با هدف توسعه اشتغال بر مبنای مدل توسعه اقتصادی سپاه در حال تدوین است.
او گفت: فراخوان خیران ، بهره گیری از ظرفیت سپاه در سازندگی و اشتغال، ساخت مناطق سیلزده از مهمترین اقدامات برای اجرای این طرح به شمار می آید.
حسین زادگان افزود:سپاه در کنار مردم قرار می گیرد و نهادی انقلابی و مورد تکریم است.
به گفته استاندار مازندران ، نوع مدیریت های موجود در داخل کشور موانع تولید را سبب می شود و با پرهیز از اختلافات باید نسبت به افزایش سطح رضایتمندی مردم و شبوه حکومت داری تلاش کرد.
سردار بابایی فرمانده سپاه کربلا مازندران نیز با اشاره به راه اندازی ۱۰ خانه سیلزدگان، ساخت ۴۹۳ خانه محروم با مشارکت کمیته امداد امام خمینی مازندران و راه اندازی ۱۱۰ منزل محروم امروز در استان گفت:اجرای ۱۰ طرح راه و شهرسازی و ۳۶۶ طرح مشاغل خرد، طرح های ...

سرخط اخبار