رفتار با نوازندگان خیابانی رشت محکوم شد + ویدئو

دریافت خبر : شنبه ۲۶ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۱۸:۲
رفتار با نوازندگان خیابانی رشت محکوم شد + ویدئو
فرماندار رشت در پی حاشیه های پیش آمده در زمینه برخورد با سه نوازنده خیابانی در این شهر، می گوید: به فرمانده نیروی انتظامی اعلام شد تا در مورد ابعاد ماجرا بررسی و متعاقباً پیگیری و اقدامات مقتضی در اسرع وقت صورت گیرد تا رفتار یک شخص موجب لطمه به زحمات و تلاش های مدبرانه و شبانه روزی فرماندهی و پرسنل نیروی انتظامی در سایر حوزه ها نشود.

به گزارش ایسنا، ویدیویی در فضای مجازی دست به دست می شود و سر و صدا می کند. تصاویر، چند جوان را در حال نواختن ساز در شهر رشت نشان می دهد که فردی از پشت با برخوردی خشن مانع از ادامه کار آن ها می شود و با انداختن صندلی هایشان جوان ها را به زور به دنبال خود می کشد. 
دیدن این تصاویر چهره هایی را مانند محسن یگانه، فرزاد فرزین، محمد علیزاده، بابک جهانبخش و هانا کامکار در فضای مجازی به واکنش وا داشت و اعتراض هایی در این زمینه انجام شد، حتی رضا صادقی به دلیل آنچه دلجویی از این سه نفر عنوان کرد، آن ها را به کنسرت آذرماهش دعوت کرد.
در ابتدا گفته شد این برخورد شدید با این نوازنده ها از سوی ماموران شهرداری رشت انجام شده اما در ادامه اظهاراتی مطرح شد مبنی بر اینکه پلیس اماکن مانع از ادامه اجرای این افراد شده است. گویا نام این گروه موسیقی «آرامش بند» است و به دلیل اینکه در شب شهادت امام حسن عسکری (ع) در حال نواختن بوده اند با آن ها برخورد شده است.
سپس یکی از اعضای «آرامش بند» در گفت وگویی با بیان اینکه سازهای آن ها ضبط شده است، اظهار کرد که آن ها خبر نداشتند در شب شهادت این اجرا را انجام می ...

[ مشاهده متن کامل رفتار با نوازندگان خیابانی رشت محکوم شد + ویدئو ایسنا ]