مثلث شرارت «ترامپ، نتانیاهو، بن سلمان» آسیب دیده

دریافت خبر : شنبه ۲۶ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۱۰:۳۲
مثلث شرارت «ترامپ، نتانیاهو، بن سلمان» آسیب دیده
معاون دبیرکل حزب الله اعلام کرد رئیس جمهور آمریکا، نخست وزیر رژیم صهیونیستی و ولی عهد سعودی در پشت پرده تمام مشکلات منطقه و جهان هستند اما به خواست خدا در حال حاضر همه این سه نفر در مسائل مختلف آسیب دیده اند و متضرر شده اند.

به گزارش جهان نیوز به نقل از فارس، شیخ «نعیم قاسم » معاون دبیرکل حزب الله در واکنش به پیروزی مقاومت در درگیری هفته گذشته در نوار غزه اعلام کرد غزه پیروزی بزرگی در مقابله با «اسرائیل» به دست آورد و ملت و مقاومت فلسطین با هدف قرار دادن جبهه داخلی صهیونیست ها و ایجاد توازنی جالب، موفق به توقف حملات رژیم صهیونیستی و عملی کردن قدرت بازدارندگی شد.
بر اساس گزارش «العهد»، شیخ قاسم ادامه داد برای همه جهان مشخص شد که اسرائیل در این نبرد شکست سیاسی و نظامی خورده خورده؛ استعفای آویگدور لیبرمن وزیر جنگ رژیم صهیونیستی خود بهترین دلیل بر موفقیت مقاومت در مقابله با رژیم اشغالگر است. وی تأکید کرد: آنچه در غزه اتفاق افتاد دلیل آن است که ما با مقاومت و قدرتمند هستیم و اراده به دست آوردن حقوق خود را داریم.
معاون دبیرکل حزب الله درباره مسابقه کشورهای حاشیه خلیج فارس برای عادی کردن روابط خود با رژیم صهیونیستی تصریح کرد اینها نه فلسطین و نه حق را جستجو نمی کنند، اینها تلاش می کنند با مال، نفت، ذلت و تسلیم شدن؛ عرش های خود را حفظ کنند اما اگر گمان می کنند که می توانند آینده خود را بسازند متوهم ...

[ مشاهده متن کامل مثلث شرارت «ترامپ، نتانیاهو، بن سلمان» آسیب دیده جهان نیوز ]