سوء مدیریت کردید و باید پاسخگو باشید

دریافت خبر : سه شنبه ۲۳ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۸:۲۸
سوء مدیریت کردید و باید پاسخگو باشید
مدیرانی که نحوه مدیریت آنان مشکلات زیادی را به کشور تحمیل کرد و به سبب همین مشکلات از دولت جدا شدند حالا منتقد شده اند اما باید پرسید آیا این افراد نباید پاسخگوی آنچه انجام داده اند، هستند؟

به گزارش جهان نیوز ، دولت دوازدهم با توجه به اتفاقات مختلفی که در کشور رخ داد، با ریزش های جدی روبرو شد. بسیاری تلنبار و سرریز شدن مشکلات در بخش های مختلف از جمله مسکن و شهرسازی، صنعت، بهداشت و… و عدم پاسخگویی مدیران سطح بالای دولتی در این زمینه را دلیل این ریزش ها در دولت می دانند. جالب اینجاست که هر کدام از این مدیران که از دولت خارج شدند به جای اینکه پاسخگوی آنچه در زمان حضور آنان در این پست ها بود، باشند به منتقد تبدیل شده اند و ژست مطالبه گرانه به خود گرفته اند.
امروز در حوزه صنعت مشکلات فراوانی بروز کرده است که از جمله این موارد را در خودروسازی به وضوح می بینیم. پس از گران کردن قیمت خودرو توسط شرکت سایپا در یک روز تعطیل بلافاصله وزیر جدید صنعت و معدن و تجارت اقدام به برکناری مدیرعامل این شرکت کرد اما مشکلات این صنعت هنوز پا برجاست. این در حالی است که از ابتدای دولت روحانی در سال ۹۲ «محمدرضا نعمت زاده» وزیر صمت دولت یازدهم بر صندلی این وزارت حساس تکیه زد که مطرح می کرد «همان طور که در بخش های ورزشی مربی خارجی به کشور می آوریم در بخش صادرات نیز برای توسعه بازارهای صادراتی ...

[ مشاهده متن کامل سوء مدیریت کردید و باید پاسخگو باشید جهان نیوز ]