گوناگون

روزنامه رسالت پنج شنبه ۲ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۰:۱۰

نکونام، سرمربی فولاد شد
 پس ازعقد قرارداد همکاری ۲ ساله بین باشگاه فولاد و جواد نکونام و انتخاب وی به عنوان سرمربی، سایر نفرات کادر فنی این تیم مشخص معرفی شدند.مهدی هاشمی نسب، حمیدرضا رجبی، ایمان مبعلی و ابراهیم میرزاپور در کادرفنی تیم فولاد حضور خواهند داشت.
حکم مربی سایپا،صادرشد
ابراهیم صادقی حکم سرمربیگری خود را در تیم فوتبال سایپا دریافت کرد.صادقی در دو بازی آخر لیگ برتر جانشین علی دایی شده بود. علی دایی بعد از اظهاراتی که در پایان بازی سایپا با 
ذوب آهن علیه مدیران باشگاه سایپا و مشکلات مالی بر زبان آورده بود، ازاین تیم اخراج شد.
پرواز ملی پوشان والیبال 
تیم ملی والیبال ایران برای دریافت ویزای آمریکا، امروز عازم امارات می شود. مرحله نهایی رقابت های لیگ ملت های والیبال به میزبانی آمریکا برگزار می شود و تیم ملی ایران در صورت قرار گرفتن در جمع ۵ تیم برتر، باید برای برگزاری مرحله نهایی به این کشورسفر کند.
هازارد به دورتموند پیوست
تورگان هازارد هافبک بلژیکی با امضای قراردادی ۵ ساله به عضویت تیم دورتموند درآمد. برادر ادن هازارد که در تیم مونشن گلادباخ بازی می کرد، دراین فصل برای دورتموند توپ خواهد زد.
 تاتنهام به دنبال سبایوس
باشگاه تاتنهام آماده جذب هافبک اسپانیایی رئال مادرید شد. 
تاتنهامی ها آماده ارائه پیشنهادی 50 میلیون یورویی برای جذب این هافبک اسپانیایی هستند. البته آرسنال و یوونتوس نیز از مشتریان سبایوس هستند و تاتنهام کارآسانی در جذب این هافبک ندارد.
جدایی عزتی از تیم مس 
در شرایطی که مرتضی عزتی در لیست فصل آینده تیم فوتسال مس سونگون قرارداشت، این بازیکن به تیم گیتی پسند پیوست.از سوی دیگر مسی ها هم شجری، اولادقباد ...

سرخط اخبار