یک «بدقولی» دیگر دولت برای خراسان شمالی؛ پرونده راه آهن بجنورد -گرگان بسته شد

دریافت خبر : پنج شنبه ۲۴ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۲:۲۳
یک «بدقولی» دیگر دولت برای خراسان شمالی؛ پرونده راه آهن بجنورد -گرگان بسته شد
در حالی که سال هاست مردم خراسان شمالی منتظر شنیدن صدای سوت قطار و اتصال بجنورد به خط راه آهن شمال کشور هستند٬ دولت به وعده خود عمل نکرده و پرونده این طرح را مختومه کرد.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از بجنورد ٬ در حالی که سال ها است مردم استان خراسان شمالی منتظر شنیدن صدای سوت قطار و اتصال بجنورد به خط راه آهن شمال کشور هستند٬ دولت تدبیر و امید به وعده خود عمل نکرد و پرونده این طرح را مختومه کرد.
طرح راه آهن بجنورد به گرگان به عنوان یکی از بزرگترین پروژه های ریلی ایران٬ همیشه و در تمام دولت ها٬ مورد بحث و مناقشه بوده و هر دولتی در کوبیدن کلنگ اجرای آن بر زمین٬ از دولت قبل پیشی گرفته اما آنچه تا کنون هیچ پیشرفتی نداشته٬ اجرای عملیاتی این طرح بزرگ و ملی است.
طرحی که دولت تدبیر و امید قولش را داده بود
اتصال بجنورد به خط راه آهن سراسری کشور یکی از وعده های دولت تدبیر امید در سفر خرداد ماه سال 94 به استان بوده و مقرر بود این طرح تا پایان سال 96 به سرانجام برسد.
استاندار سابق خراسان شمالی چندی پیش در نشست خبری با اصحاب رسانه استان٬ از اجرای این طرح خبر داد و گفت: آنچه در بودجه 97 برای این طرح دیده شده بسیار کم است و تلاش ما این بود که از طریق سرمایه گذار بتوانیم این طرح را اجرایی کنیم.
محمدرضا صالحی که در همه سخنرانی هایش بر عدم اجرای طرح و قول داد ...

[ مشاهده متن کامل یک «بدقولی» دیگر دولت برای خراسان شمالی؛ پرونده راه آهن بجنورد -گرگان بسته شد خبرگزاری تسنیم ]

آخرین اخبار خبرگزاری تسنیم