مشترکان کرمانشاهی ۹ میلیارد تومان به آبفار بدهکار هستند

خبرگزاری تسنیم چهارشنبه ۲۳ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۰:۵۹
مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب روستایی استان کرمانشاه با اشاره به افزایش ۳ برابری اعتبارات آب و فاضلاب روستایی در استان گفت: میزان بدهی مشترکان کرمانشاهی از جمله مراکز نظامی به آب و فاضلاب روستایی حدود ۹ میلیارد تومان است.

- اخبار استانها -
فرامرز شوهانی در گفت و گو با خبرنگار تسنیم در کرمانشاه ، با بیان اینکه از ابتدای سال 94 تاکنون 300 روستا از محل صندوق توسعه ملی از آب شرب سالم بهره مند شده اند اظهار داشت: با پیگیری های انجام شده در سال گذشته تعداد مجتمع های آبرسانی از 26 مورد به 40 مورد و تعداد پروژه های تک روستایی از 14 مورد به 70 مورد افزایش یافته است.
وی با اشاره به اینکه تعداد روستاهایی که از محل صندوق توسعه ملی تأمین اعتبار شده اند از 527 مورد به 987 روستا با جمعیتی معادل 186 هزار و 500 نفر افزایش یافته است عنوان کرد: در سال گذشته با افتتاح هشت مجتمع آبرسانی و 23 طرح تک روستایی بیش از 2000 خانوار در 49 روستای استان از نعمت آب شرب سالم بهره مند شدند.
نیاز 1100 میلیاردتومانی برای تکمیل مجتمع های آبرسانی روستایی در گلستان/مردم 77 روستا آب ندارند
برخورداری 150 روستای استان کرمانشاه از آب شرب تا پایان سال 99؛ آبرسانی به 137 روستا امکان پذیر نیست
800 میلیارد تومان پروژه آبرسانی در روستاهای استان بوشهر اجرایی شد
شوهانی با بیان اینکه اکنون 32 مجتمع آبرسانی با 871 روستا در استان فعال و در دست اقدام و 65 طرح تک روستایی نیز از محل اعتبارات سال 98 در دست اقدام است گفت: اعتبارات مصوب سال 98 از محل اعتبارات صندوق توسعه ملی و ردیف بودجه ملی تاکنون 66 میلیارد و 800 میلیون تومان است و در مقایسه با اعتبارات سال گذشته سه برابر افزایش یافته است.
مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب روستایی استان کرمانشاه با اشاره به اینکه میزان مطالبات از مشترکان آبفار هفت میلیارد تومان و با احتساب مراکز نظامی و انتظامی 9 میلیارد تومان است افزود: متوسط نرخ فروش آب ...

سرخط اخبار