حجت الاسلام کرمی در گفت وگو با فارس: ورود برخی افراد به دانشگاه تهران در اغتشاشات اخیر برای ایجاد ناآرامی/ مدیریت ماجرا با همکاری مسئولان دانشگاه، نهاد رهبری و دانشجویان

دریافت خبر : شنبه ۵ اسفند ۱۳۹۶ ساعت ۱۴:۲۲
مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه تهران گفت: کسانی که در زمان اغتشاشات اخیر در داخل دانشگاه تهران دست به اقدامات هنجارشکنانه زدند، دانشجو نبودند و چه بسا اگر تدبیر بهتری شده بود این افراد به دانشگاه راه پیدا نمی کردند.

حجت الاسلام کرمی مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه تهران در گفت وگو با خبرنگار گروه دانشگاه خبرگزاری فارس ،درباره اغتشاشات اخیر در برخی از نقاط کشور و ناآرامی هایی که در پی آن در دانشگاه تهران صورت گرفت، گفت: ما مردم فهیمی داریم و واقعا این افتخاری بزرگ برای کشور ما است و اگر عده ای بخواهند در امور کشور اختلالی ایجاد کنند، مردم خیلی سریع ورود پیدا کرده و در مقابل اختلالگران می ایستند و در این رابطه انتظار از دانشگاه بیشتر است.
وی افزود: اتفاقاتی که اخیرا در کشور رخ داد منشاء دانشگاهی نداشت و از دانشگاه ها برنخواسته بود، به همین دلیل در دانشگاه ها هم هیچ اتفاق خاصی رخ نداد. از دانشگاه تهران هم برای لحظاتی صداهایی به بیرون از کشور مخابره شد و این هم به این دلیل بود که این دانشگاه در نزدیکی میدان انقلاب واقع شده بود.
کرمی تصریح کرد: کسانی که در داخل دانشگاه دست به اقدامات هنجارشکنانه در آن زمان زدند، دانشجو نبودند و چه بسا اگر تدبیر بهتری شده بود این افراد به دانشگاه راه پیدا نمی کردند.
مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه تهران در خصوص دستگیری تعدادی از ...

[ مشاهده متن کامل حجت الاسلام کرمی در گفت وگو با فارس: ورود برخی افراد به دانشگاه تهران در اغتشاشات اخیر برای ایجاد ناآرامی/ مدیریت ماجرا با همکاری مسئولان دانشگاه، نهاد رهبری و دانشجویان مناظره ]

آخرین اخبار مناظره