توییت فارسی ترامپ با دستخط منافقین و نتانیاهو

دریافت خبر : سه شنبه ۲۳ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۱:۳۸
توییت فارسی ترامپ با دستخط منافقین و نتانیاهو
رئیس جمهور آمریکا که اعضای کابینه اش پیشتر از آرزوی ممانعت از ۴۰ سالگی انقلاب صحبت کرده بودند، در توییتی که به زبان فارسی و با ادبیاتی مشابه گروهک تروریستی منافقین منتشر شده، خشم خود را ابراز کرد.

به گزارش مشرق، با گذشت یک روز از برگزاری راهپیمایی عظیم گرامیداشت چهلمین سالگرد وقوع انقلاب اسلامی ایران، مقام های آمریکا و رژیم صهیونیستی همچنان با انتشار پیام هایی نامتعارف خشم خود از ناکامی در تحقق رؤیای شکست انقلاب اسلامی را ابراز می کنند.
«دونالد ترامپ» رئیس جمهور آمریکا که در ماه های گذشته از هیچ تلاشی برای اعمال فشار به مردم ایران کوتاهی نکرده، دوشنبه شب در توییت هایی به زبان انگلیسی و فارسی، انقلاب اسلامی ایران را عامل «فساد» و «ترور» توصیف کرده و نوشته است که «مردم ایران که مدت هاست در رنجند شایسته آینده روشن تری هستند.»
نکته قابل توجه در این توییت استفاده وی از تصویر و ادبیاتی است که در روزهای اخیر توسط گروهک تروریستی منافقین، «بنیامین نتانیاهو» نخست وزیر رژیم صهیونیستی و گروه های برانداز نزدیک به لابی صهیونیستی «بنیاد دفاع از دموکراسی ها» (اف دی دی) به کار رفته است.
توییت خشم آلود ترامپ در حالی منتشر می شود که سال گذشته «رودی جولیانی» وکیل شخصی او و «جان بولتون» مشاور امنیت ملی کاخ سفید در جمع اعضای گروه تروریستی منافقین از رؤیای تغییر نظام در ایران صحبت کردند و مدعی شدند که جمهوری اسلامی ایران چهل سالگی را نمی بیند و منافقین می توانند کریسمس ۲۰۱۹ را در تهران جشن بگیرند.
بولتون، ناکام در تحقق این هدف، در سالگرد ۴۰ سالگی انقلاب اسلامی با انتشار دو توییت جمهوری اسلامی ایران را «شکست خورده» توصیف کرده و تلویحا به حمایت از ایجاد ناآرامی در ایران پرداخته است. او یک پیام ویدئویی هم منتشر کرده و باز هم مدعی شده که ایران سالگرد انقلاب های چندان بیشتری را نمی بیند. وی همچنین، بر خلاف گزارش های متعدد آژانس بین المللی ...

[ مشاهده متن کامل توییت فارسی ترامپ با دستخط منافقین و نتانیاهو مشرق نیوز ]