دولت تسهیلات ویژه برای توسعه مناطق محروم در نظر گرفته است

دریافت خبر : پنج شنبه ۳۱ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۶:۴۹
دولت تسهیلات ویژه برای توسعه مناطق محروم در نظر گرفته است
وزیر کشور با تشریح اهمیت توسعه مناطق محروم گفت: دولت تسهیلات ویژه با کارمزد پایین درحوزه اصلاح الگوی کشت و شیوه های نوین آبیاری و نیز اجرای طرح های تولیدی، اقتصادی و اشتغالزا در مناطق مختلف کشور بویژه درمناطق مرزی و محروم پیش بینی کرده است.

ایران اکونومیست -
به گزارش ایران اکونومیست؛ عبدالرضا رحمانی فضلی روز پنجشنبه درحاشیه بازدید از منطقه مرزی اینچه برون گنبدکاووس به عنوان یکی از مناطق محروم کشور و در جمع مدیران استانی و محلی گلستان بر ضرورت استفاده از این تسهیلات تاکید کرد.
وی اضافه کرد: استفاده از بخش خصوصی در اجرا یا تکمیل طرح های تولیدی و اقتصادی نیز مورد تاکید دولت تدبیر و امید است و دولت در این حوزه به نفع بخش خصوصی و مردم، کنار می کشد.
وی تصریح کرد: دستور رییس جمهوری است تا مدیران در همه سطوح و البته با رعایت قوانین و مقررات، با سخاوت بابخش خصوصی برخورد و از ظرفیت های این بخش درجهت رفع مشکلات و پیشبرد امور مردم استفاده نمایند.
رحمانی فضلی اضافه کرد: دولت به تنهایی قادر به ایجاد زیرساخت ها نیست و مدیران باید آن دسته از امور و طرح هایی را که قابلیت واگذاری به بخش خصوصی و مردم را دارد، سخاوتمندانه به آنان واگذار نمایند.
وزیر کشور با اشاره به ترکیب جمعیتی، قومی و مذهبی استان گلستان و حاکم بودن وحدت و انسجام در بین آنان و همراهی شان با انقلاب، گفت: این ویژگی ها وظیفه دولت را در ارائه خدمات بیشتر به مناطق ...

[ مشاهده متن کامل دولت تسهیلات ویژه برای توسعه مناطق محروم در نظر گرفته است ایران اکونومیست ]