لحظه منهدم شدن اتوبوس نظامیان صهیونیستی با موشک مقاومت

دریافت خبر : سه شنبه ۲۲ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۲:۲۶
لحظه منهدم شدن اتوبوس نظامیان صهیونیستی با موشک مقاومت
حماس فیلمی از لحظه اصابت دقیق موشک مقاومت به اتوبوس حامل نظامیان رژیم صهیونیستی که در حملات شب گذشته منهدم شد را منتشر کرد.

به گزارش گروه بین الملل خبرگزاری فارس، نیروهای مقاومت حماس ویدئوی لحظه اصابت موشک به اتوبوس حامل نظامیان رژیم صهیونیستی را منتشر کرد. 
نیروهای مقاومت فلسطینی در پاسخ به حملات دیشب رژیم صهیونیستی به خان یونس، شامگاه دوشنبه شهرک های حومه نوار غزه را هدف حملات راکتی و خمپاره ای خود قرار دادند که طی آن یک دستگاه اتوبوس که در حال جابجایی نظامیان صهیونیست بود نیز با شلیک دقیق مورد اصابت قرار گرفته و منهدم شد. 
منابع اسرائیلی از تلفات این حمله چیزی نگفته اند اما برخی منابع فلسطینی از مجروح شدن چندین نظامی اسرائیلی در این اتوبوس خبر داده اند. با این وجود شدت انفجار نشان میدهد ممکن است تلفات این حمله بیشتر از چیزی باشد که تا کنون گفته شده است.
منابع صهیونیستی پیش از این گفته بودن که در حملات راکتی نیروهای مقاومت یک دستگاه اتوبوس در نزدیکی نوار غزه هدف قرار گرفته است اما مدعی بودند که این اتوبوس حامل شهرک نشینان بوده است. اما تصاویر منتشر شده نشان می دهد این اتبوس حامل نظامیان صهیونیست بوده است.
رسانه های رژیم صهیونیستی از مجروح شدن دست کم 46 شهرک نشین صهیونیست در حملات موشکی حماس به سرزمی ...

[ مشاهده متن کامل لحظه منهدم شدن اتوبوس نظامیان صهیونیستی با موشک مقاومت فارس نیوز ]