موزه صنعت استان راه اندازی شود/لزوم توجه به گردشگری صنعتی

دریافت خبر : پنج شنبه ۲۴ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۱۹:۵۸
معاون توسعه مدیریت سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری گفت: پارامتر های صنعتی در استان مرکزی از دیگر ویزگی ها برتر است و در واقع استان مرکزی پایتخت صنعت ایران محسوب می شود که با توجه به این ظرفیت گسترده در استان پیشنهاد می شود در جهت ایجاد موزه صنعت استان تلاش شود.

به گزارش خبرگزاری بسیج از استان مرکزی؛ محمد خیاطیان معاون توسعه سازمان میراث فرهنگی صنایع دستی و گردشگری در آئین تودیع و معارفه مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان مرکزی گفت: یکی از فرصت هایی که برای عبور از تحریم های ظالمانه دشمنان وجود دارد بحث رونق گردشگری در کشور است.
وی افزود: وجود پتانسیل های عظیم صنایع دستی و مبادلات میراث فرهنگی یکی دیگر از ظرفیت هایی است که می تواند منشأ برکات زیادی باشد.
معاون توسعه مدیریت سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری تأکید کرد: حوزه گردشگری یکی از ظرفیت هایی است که می تواند بسته شدن سوئیفت ها را دور بزند.
خیاطیان با اشاره به تحریم های ظالمانه دشمنان ملت ایران گفت: گردشگران با نقدینگی و ارزآوری که وارد کشور می کنند می توانند زمینه اقدامات خوبی برای دور زدن تحریم ها فراهم کنند.
وی عنوان کرد: منابع خوب و سرشاری که توسط گردشگران وارد کشور می شود را باید از آنها استفاده کرد.
خیاطیان اضافه کرد: استان مرکزی قدرت بسیار خوبی در حوزه گردشگری دارد ولی به دلیل آنکه حوزه تخصصی گردشگری در کشور یک بحث تک بعدی نیست ، بلکه ابعاد مختلفی را همچون ...

[ مشاهده متن کامل موزه صنعت استان راه اندازی شود/لزوم توجه به گردشگری صنعتی بسیج نیوز ]

آخرین اخبار بسیج نیوز