پشیمانی زنی که به عقد مردهای متاهل در می آمد

برترینها پنج شنبه ۲۱ شهریور ۱۳۹۸ ساعت ۲:۱۵
زنی که پنهانی به عقد ۲ مرد متاهل درآمده بود از کار های خود ابراز ندامت کرد.

روزنامه خراسان: نوجوان بودم که به طور اتفاقی متوجه شدم هر روز یک پسر غریبه از مدرسه تا منزل پشت سرم راه می رود. کم کم به حضورش عادت کردم. دوست داشتم با او آشنا شوم، آن قدر صبر کردم تا سرانجام پا پیش گذاشت و سر حرف را باز کرد و گفت: دلم می خواهد شما را به خانواده ام معرفی کنم تا برای خواستگاری بیایند، فقط به کمی وقت نیاز دارم تا سروسامانی به زندگی ام بدهم.
حرف هایش به دلم نشست. دوست داشتم او را در کنار خودم داشته باشم. به او که نامش علی بود قول دادم منتظر بمانم و از همین جا یک رابطه تقریبا دوستانه بین من و او آغاز شد. رابطه دوستانه من و علی چهار سال طول کشید. در این مدت خواستگاران زیادی داشتم و علی باید پا پیش می گذاشت! اما او بهانه آورد که خانواده اش راضی نیستند و بدون حمایت آن ها تنها می مانیم.
خسته شده بودم و احساس کردم علی دروغ می گوید. فکر کردم مرا بازی داده است. به همین دلیل به نخستین خواستگاری که به خانه مان آمد، جواب مثبت دادم. فکر کردم این طوری از علی انتقام می گیرم. با بهرام ازدواج کردم، ولی هنوز چند ماه نگذشته بود که باز برای رسیدن به علی از بهرام طلاق گرفتم. باید علی را پیدا می کردم و از طریق یکی از دوستانش او را پیدا کردم.
علی پس از شنیدن خبر ازدواج من ناامیدانه با دختری ازدواج کرده بود و زندگی مشترک آن ها هیچ پشتوانه عاطفی و احساسی نداشت.من و علی به این نتیجه رسیدیم که او باید زن بی گناهش را طلاق بدهد. سپس من به عقد موقت علی درآمدم و او هم به دنبال طلاق دادن همسرش رفت، اما او حامله بود و علی طلاقش نداد. تصور بودن علی با یک بچه دیوانه ام می کرد. چیزی نمانده بود که به آرامش برسم، اما یک باره با آمدن یک بچه همه ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار