بجنورد| ۴۰ برنامه به مناسبت چهلمین سالگرد انقلاب اسلامی برگزار می شود

خبرگزاری تسنیم شنبه ۲۲ دی ۱۳۹۷ ساعت ۱۵:۴۲
سرپرست اداره کل آموزش و پرورش خراسان شمالی گفت: تحویل چهل پرچم جمهوری اسلامی به ۴۰ مدرسه، برگزاری چهل همایش یاوران انقلاب از طریق تشکل های دانش آموزی سطح استان از مهمترین برنامه های ابتکاری آموزش و پرورش در چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی است.

- اخبار استانها -
به گزارش خبرگزاری تسنیم از بجنورد ، عباس سعیدی پیش از ظهر امروز در ستاد چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی با اشاره به اهم فعالیت های کارگروه فرهنگیان و دانش آموزان این ستاد اظهار داشت: 16000 همکار آموزش و پرورش فعالیت های فرهنگی را در راستای تحقق اهداف تربیت انقلاب اسلامی در مدارس سطح استان رقم می زنند.
هدیه 40سالگی انقلاب/ ایران سومین کشور تولیدکننده مواد بودارکننده گاز جهان شد
بیرجند| دشمنان تلاش می کنند چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب برگزار نشود
برنامه های چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی در زنجان اعلام شد
 وی با بیان اینکه آموزش و پرورش خراسان شمالی 40 برنامه ویژه در چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی در نظر دارد، افزود: تحویل چهل پرچم جمهوری اسلامی به 40 مدرسه، برگزاری چهل همایش یاوران انقلاب از طریق تشکل های دانش آموزی، برگزاری چهل گفتمان انقلاب اسلامی در 40 مدرسه سطح استان از مهمترین برنامه های ابتکاری آموزش و پرورش در چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی است.
سرپرست اداره کل آموزش و پرورش خراسان شمالی در این خصوص ادامه داد: برگزاری جشنواره آیینه زمان با عنوان زندگی به سبک روح الله در این ایام در مدارس استان برگزار می شود که هدف از برگزاری آن، آشنایی دانش آموزان با سیره زندگی امام خمینی رحمة الله است.
 سعیدی با بیان اینکه برگزاری چهل محفل قرآنی یکی دیگر از برنامه های این نهاد در چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی است، خاطرنشان کرد: یکی دیگر از برنامه های ابتکاری آموزش و پرورش خراسان شمالی برگزاری چهل نشست ویژه اولیا و مربیان با محوریت دانش آموزان دختر و تبیین سیره حضرت فاطمه سلام الله ...

سرخط اخبار