تاجزاده: از اصلاحات دفاع می کنم نه از اصلاح طلبان

دریافت خبر : سه شنبه ۲۹ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۴:۶
تاج زاده با طرح این سوال که آیا اصلاحات در ایران جواب می دهد؟ گفت: آنچه بنده از آن دفاع می کنم اصلاح طبی ست نه اصلاح طلبان.

خبرگزاری ایلنا: سیدمصطفی تاجزاده معاون وزیرکشور دولت اصلاحات در جمع شورای هماهنگی احزاب اصلاح طلب استان کهگیلویه و بویراحمد با حساس خواندن شرایط کنونی کشور ایران در منطقه و دنیا، یادآورشد: ما در شرایط حساسی به سر می بریم.
این فعال سیاسی اصلاح طلب گفت: کشور همیشه با مشکل مواجه بوده است اما در هیچ دوره ای تا این اندازه مشکلات مختلف روی هم به صورت انباشته شده وجود نداشت.
تاج زاده با طرح این سوال که آیا اصلاحات در ایران جواب می دهد؟ هم ادامه داد: آنچه بنده از آن دفاع می کنم اصلاحطبی ست نه اصلاح طلبان.
وی گفت: اصلاح طلبی دارای تباری است که از امیرکبیر و مصدق و….شروع می شود.
این فعال سیاسی اصلاح طلب ایران، اولین مولفه اصلاحات را نفی خشونت ورزی ذکر و یادآور شد: بقیه مولفه ها در ذیل آن قرار می گیرند.
تاج زاده افزود: یکی دیگر از مولفه ها، مردم هستند که باید برای خود تصمیم بگیرند نه این که این تصمیم ها بیرون از مرزها برای مردم گرفته شود.
وی با تاکید بر اینکه اصلاحات یعنی تکیه بر ملت ، بهبودخواهی و نفی هرگونه خشونت ورزی، تصریح کرد: مهمترین دستاوردهای اصلاحات در دو دهه گذشته را در دو جنب ...

[ مشاهده متن کامل تاجزاده: از اصلاحات دفاع می کنم نه از اصلاح طلبان برترینها ]