خبر هیجان انگیز برای هواداران «بازی تاج و تخت»

دریافت خبر : سه شنبه ۲۲ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۲۱:۱
خبر هیجان انگیز برای هواداران «بازی تاج و تخت»
شبکه تلویزیونی اچ بی او اعلام کرد که فصل هشتم و پایانی سریال «بازی تاج و تخت» از اردیبهشت سال آینده (ماه آوریل سال ۲۰۱۹) پخش خواهد شد.

تاریخ پخش فصل پایانی سریال «بازی تاج و تخت» همراه با پخش یک ویدئوی تبلیغاتی به دست رسانه ها رسیده است. در انتهای این ویدئوی تبلیغاتی سریال «بازی تاج و تخت» که گوشه هایی از ۷ فصل گذشته را به تصویر می کشد، آوریل ۲۰۱۹ به عنوان زمان انتشار فصل پایانی اعلام می شود.
البته روز دقیق شروع این مجموعه مشخص نشده است و همانند فصل های پیشین سازندگان سریال با در ابهام نگاه داشتن جزییات در تنور تبلیغات برای سریال می دمند. به غیر از فصل هفتم سریال که در ماه جولای پخش شد، تمامی فصول این سریال که شهرتی بسیار در سطح جهان دارد در ماه های مارس و آوریل به دست مخاطبان رسیده است.
چند سال است که «بازی تاج و تخت» به سریال معرف شبکه اچ بی او تبدیل شده است و با پایان آن خلایی در برنامه های این شبکه ایجاد خواهد شد، اما آن ها دست از این داستان نمی کشند و قصد دارند که چندین پروژه دیگر در دنیای وسیع داستان های «بازی تاج و تخت» تهیه و تولید کنند.
در یکی از این پروژه ها که نویسندگی آن را جین گلدمن به عهده دارد، داستانی از هزاران سال پیش از رویداد های سریال «بازی تاج و تخت» روایت می شود که در آن جهان از عصر طلایی ...

[ مشاهده متن کامل خبر هیجان انگیز برای هواداران «بازی تاج و تخت» پارسینه ]