روشهای برق انداختن وان حمام

پارسینه یکشنبه ۲۳ دی ۱۳۹۷ ساعت ۵:۱۷

تمیز کردن سطوح دستشویی و حمام با مواد شیمیایی مضرات زیادی دارد، جالب است بدانید استفاده از ترکیب گریپ فروت و نمک می تواند جایگزین مناسبی برای محصولات شیمیایی باشد.
خانم های خانه دار که برای تمیز کردن سطوح از مواد شیمیایی استفاده می کنند در طولانی مدت اثرات مخرب این مواد را بر بدن خود حس می کنند. اما استفاده از ترکیب جدید خانگی گریپ فروت و نمک می تواند جایگزین مناسبی باشد و به تمیزی وان حمام و سطوح دستشویی کمک کند.
آیا شما مخالف استفاده از مواد تمیزکننده شیمیایی سخت برای وان حمام خود هستید؟ آیا دنبال راهی برای تمیز کردن وان خود بدون آمدن گاز های سمی به زندگیتان هستید؟ در بعضی موارد هیچ راهی به جز استفاده از مواد شیمیایی وجود ندارد. هر چند، اگر شما آن را معمولا تمیز می کنید و صابون روی آن لکه ایجاد میکند شما می توانید آن را با گریپ فروت و نمک تمیز کنید.
استفاده از گریپ فروت و نمک برای تمیز کردن
یک گریپ فروت را از وسط نصف کنید
یک گریپ فروت را از وسط نصف کنید. شما فقط به نصف گریپ فروت برای انجام کار نیاز دارید بنابراین نصف آن را برای ناهار یا برای تمیزی جای دیگر نگه دارید.
گریپ فروت و نمک ترکیبی مفید برای پاک کردن سطوح
شما به نمک دانه درشت برای قدرت تمیزی بیشتر نیاز دارید
یک بسته نمک دریا یا نمک تصفیه شده بردارید. شما به نمک دانه درشت برای قدرت تمیزی بیشتر نیاز دارید.
اگر نمک دانه درشت ندارید می توانید از نمک معمولی استفاده کنید، اما به پوشش گسترده تری در زمان پاک کنندگی نیاز دارید.
گریپ فروت را به همه سطح وان بمالید، اجازه دهید تا آب آن به همه جای وان برسد. مطمئن شوید که آب آن داخل وان بماند و روی کف نریزد.
گریپ فروت و نمک ...

سرخط اخبار