منابع مالی تروریست ها در افغانستان شناسایی می شود

دریافت خبر : سه شنبه ۲۳ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۷:۵۷
منابع مالی تروریست ها در افغانستان شناسایی می شود
کابل - ایرنا - معاون دبیر کل سازمان ملل متحد و سرپرست دفتر مبارزه با تروریست این سازمان در جریان سفرش به کابل اعلام کرد که این نهاد بین المللی با دولت افغانستان برای شناسایی منابع مالی تروریست ها همکاری خواهد کرد.

به گزارش ایرنا، در خبری که از دیدار « ولادیمیر ایوانوویچ ورونکوف» با «عبدالله عبدالله» رئیس اجرایی دولت وحدت ملی افغانستان امروز سه شنبه منتشر شد، آمده است: وی ضمن قدردانی از تلاش دولت و مردم افغانستان در مبارزه با تروریسم از حمایت همه جانبه سازمان ملل متحد در این مسیر اطمینان خاطر داده است.
ورونکوف که از نقش جامعه مدنی افغانستان در مبارزه با تروریسم به نیکی یاد کرد به عبدالله گفت که این سازمان آماده است افغان ها را در بخش ظرفیت سازی برای مبارزه با تروریسم کمک کند.
عبدالله عبدالله نیز در این دیدار از گفت و گوها و طرح منطقه ای برای مبارزه با تروریست ها سخن گفت و افزود که افغانستان در نشست های سازمان های ملی و بین المللی برای مبارزه با تروریست نقش فعال دارد.
عبدالله از تلاش های سازمان ملل متحد برای مبارزه با تروریسیم و حمایت از دولت افغانستان در این مبارزه قدردانی کرد.
وی تروریست را دشمن بشریت و تهدیدی برای صلح و امنیت جهان خواند و گفت که افغانستان به عنوان کشور درگیر در خط مقدم جنگ علیه این پدیده ، آماده هرنوع همکاری با جامعه جهانی برای نابودی تروریسم است.
دفتر امور مبارزه با ...

[ مشاهده متن کامل منابع مالی تروریست ها در افغانستان شناسایی می شود ایرنا ]