انتخاب مدیران در سمنان رنگ وبوی حزبی و ارتباطات دوستانه ندارد

دریافت خبر : سه شنبه ۲۸ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۱۱:۴
انتخاب مدیران در سمنان رنگ وبوی حزبی و ارتباطات دوستانه ندارد
به گزارش خبرنگار مهر ، علیرضا آشناگر صبح سه شنبه در آخرین جلسه شورای اداری استان سمنان و آئین تکریم و معارفه معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار به میزبانی سالن یادگار امام (ره) استانداری ضمن بیان اینکه ملاک انتخاب مدیران، معاونان و همکاران رنگ و بوی حزبی، سیاسی و ارتباطات دوستانه نیست، ابراز داشت: هرکسی که در این استان به عنوان یک مدیر شروع به کار می کند باید از افراد با تجربه نظام جمهوری اسلامی باشند. وی بابیان اینکه باید پرورش نیروهای جوان را برای به دست گیری مسئولیت های مهم در آینده با تجربه ای بیشتر، آماده کنیم، اضافه کرد: منوچهر فخری از نیروهای با تجربه و متخصص است که در شهرداری کرمانشاه، دوره ای بسیار شاخص را در رزومه خود به ثبت رسانده است. دهیاری ها سامان دهی شوند استاندار سمنان بابیان اینکه معاون امور عمرانی استاندار کار خود را از شب گذشته با امدادرسانی درراه ماندگان در جلسه فوق العاده مدیریت بحران آغاز کرده است، ابراز داشت: امدادرسانی های لازم به مسافران و درراه ماندگان طی شب گذشته انجام شد و در حال حاضر مشکلی در این حوزه وجود ندارد. آشناگر سامان دهی دهیاری ها را از ...

به گزارش خبرنگار مهر ، علیرضا آشناگر صبح سه شنبه در آخرین جلسه شورای اداری استان سمنان و آئین تکریم و معارفه معاون هماهنگی امور عمرانی خود به میزبانی سالن یادگار امام (ره) استانداری ضمن بیان اینکه ملاک انتخاب مدیران، معاونان و همکاران رنگ و بوی حزبی، سیاسی و ارتباطات دوستانه ندارد، ابراز داشت: هرکسی که در این استان به عنوان یک مدیر شروع به کار می کند باید از افراد با تجربه نظام جمهوری اسلامی باشد.
وی بابیان اینکه باید پرورش نیروهای جوان را برای به دست گیری مسئولیت های مهم در آینده با تجربه ای بیشتر را آماده کنیم، اضافه کرد: منوچهر فخری از نیروهای با تجربه و متخصص است که در شهرداری کرمانشاه، دوره ای بسیار شاخص را در رزومه خود به ثبت رسانده است.
دهیاری ها سامان دهی شوند
استاندار سمنان بابیان اینکه معاون امور عمرانی استاندار کار خود را از شب گذشته با امدادرسانی درراه ماندگان در جلسه فوق العاده مدیریت بحران آغاز کرده است، ابراز داشت: امدادرسانی های لازم به مسافران و درراه ماندگان طی شب گذشته انجام شد و در حال حاضر مشکلی در این حوزه وجود ندارد.
آشناگر سامان دهی دهیاری ها را از ...

[ مشاهده متن کامل انتخاب مدیران در سمنان رنگ وبوی حزبی و ارتباطات دوستانه ندارد خبرگزاری مهر ]