تارتار: نفت مسجدسلیمان انتحاری بازی می کند

دریافت خبر : دوشنبه ۲۲ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۱۹:۴۸
تارتار: نفت مسجدسلیمان انتحاری بازی می کند

بانک ورزش -  مهدی تارتار سرمربی تیم فوتبال پارس جنوبی جم، معتقد است که نفت مسجدسلیمان نمایشی انتحاری مقابل پارس خواهد داشت.
به گزارش بانک ورزش،  مهدی تارتار در گفت وگو با روابط عمومی باشگاه پارس جنوبی جم درباره دیدار مقابل تیم فوتبال نفت مسجدسلیمان اظهار داشت: با توجه به اینکه نفت در بازی هفنه گذشته خود شکست خورد و این هفته در خانه بازی می کند، مسابقه بسیار سختی برای ما و نیز نفتی ها خواهد بود.
وی ادامه داد: با توجه به اینکه حریف برد می خواهد، فکر می کنم انتحاری بازی می کند که برای این اتفاق، برنامه داریم. امیدوارم بتوانیم این برنامه ها را در زمین پیاده کنیم و امیدوارم کیفیت زمین خوب باشد تا تاکتیک های خود را اجرا کنیم. امتیازاتی را در دیدارهای گذشته از دست دادیم و برای پیروزی به مسجدسلیمان آمده ایم.
سرمربی پارس جنوبی در مورد ناداوری های رخ داده علیه تیمش گفت: اگر می خواهیم فوتبال مان پیشرفت کند، باید سیستم VAR را در ایران اجرا کنیم. هرچقدر هم هزینه داشته باشد. مگر ما هزینه نمی کنیم؟ این سیستم می تواند خیلی به فوتبال مان کمک کند تا تیم ها به حق بالا بروند یا سقوط کنند.
«نمی دانم چرا در تعطیلی 50 روزه لیگ برتر، مقدمات اجرای VAR در کشور فراهم نشد و از این موضوع تعجب می کنم.» تارتار ضمن بیان این جمله خاطرنشان کرد: از رئیس فدراسیون فوتبال می خواهم این سیستم را در فوتبال ایران اجرا کند. چون باشگاه ها و تیم ها زحمت می کشند و هزینه می کنند. اجرا نشدن سیستم کمک داور ویدیویی به دلیل مشکلات مالی عجیب است. چون اینقدر در کشورمان پول داریم که بتوانیم به فوتبال مان کمک کنیم.
وی درباره مشکلات مالی باشگاه پارس جنوبی جم اظهار داشت: ...

[ مشاهده متن کامل تارتار: نفت مسجدسلیمان انتحاری بازی می کند بانک ورزش ]