جان کرایر نقش لکس لوتر را در سریال Supergirl ایفا خواهد کرد

دریافت خبر : دوشنبه ۲۸ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۱۲:۱۲
جان کرایر نقش لکس لوتر را در سریال Supergirl ایفا خواهد کرد
جان کرایر بازیگر سریال Two and a Half Men (دو مرد و نصفی) برای بازی در نقش شخصیت ابرشرور لکس لوتر به تیم بازیگران فصل چهارم سریال Supergirl پیوست. با زومجی همراه باشید.

پس از تایید حضور  لکس لوتر ، شخصیت ابرشرور و محبوب دنیای دی سی کامیکس در سریال Supergirl، حال بازیگر این کاراکتر از سوی شبکه CW معرفی شده است. طبق اخبار منتشر شده، جان کرایر ، بازیگر سریال Two and a Half Men (دو مرد و نصفی) قرار است در فصل چهارم سریال Supergirl (سوپرگرل) برای ایفای این نقش حضور پیدا کند.  با توجه به اینکه در حال حاضر کمپانی  برادران وارنر  برای به نمایش در آوردن شخصیت محبوب کمیک بوکی  سوپرمن  به روی پرده سینما با مشکل روبه رو شده است، به نظر می رسد  شبکه CW  برای استفاده از کاراکتر های کلیدی و محبوب دنیای دی سی در محصولاتش روز به روز اختیار بیشتری از این کمپانی کسب می کند. به طوری که چندی پیش نیز شاهد انتشار شایعاتی مبنی بر ساخت سریالی مستقل از کارکتر سوپرمن با بازی تایلر هولچین از این شبکه بودیم.
جالب است بدانید کرایر نه با دنیای دی سی غریبه است و نه با شخصیت لکس لوتر ؛ چرا که او تجربه حضور در این دنیای ابرقهرمانی را در فیلم Superman: The Quest of Peace (سوپرمن: در جست و جوی صلح) را با بازی در نقش لنی لوتر در سال ۱۹۸۷ داشته است. براساس اطلاعات ...

[ مشاهده متن کامل جان کرایر نقش لکس لوتر را در سریال Supergirl ایفا خواهد کرد زومجی ]