عملکرد نساجی در نخستین فصل حضور درلیگ برتر راضی کننده است

خبرگزاری مهر پنج شنبه ۲۹ فروردین ۱۳۹۸ ساعت ۱۷:۳۱
به گزارش خبرنگار مهر ، "مجید جلالی " عصرپنجشنبه در نشست خبری پیش از بازی تیمش نساجی مازندران برابر پدیده شهر خودرو درجمع خبرنگاران افزود: به عقیده من با توجه به اینکه نساجی تازه به لیگ برتر آمده وهمچنین به علت برخی مشکلات، زمان بین نیم فصل را نیز کاملاً از دست داده بود، و بازی های سنگینی که دردوربرگشت مسابقات میزبانی کرده بود، نتایج خوبی کسب کرده است. وی افزود: زمانی که تیم نساجی را تحویل گرفتم، کمتر از ۱۰ روز بعد باید در اصفهان بازی نخست نیم فصل دوم را با ذوب آهن انجام می دادیم، جالب تر اینکه درهمین مدت دربرخی از روزها تمرینات تیم با ۷ بازیکن برگزار می شد. به دنبال پیروزی برابر پدیده هستیم سرمربی تیم نساجی مازندران با اشاره به اینکه برای بازی مهم این هفته برابر پدیده در طول این هفته تمرینات خوبی برگزار کردیم وآماده میزبانی ومسابقه از حریف مشهدی هستیم، ادامه داد، تمام تلاش ما براین هست که روز جمعه با حمایت خوب تماشاگران قائمشهری عملکرد خوبی داشته باشیم. جلالی ادامه داد، قطعاً در خانه وبا حمایت تماشاگران به دنبال پیروزی برابر پدیده هستیم، خوشبختانه بازیکنان تیم ...

به گزارش خبرنگار مهر ، "مجید جلالی " عصرپنجشنبه در نشست خبری پیش از بازی تیمش نساجی مازندران برابر پدیده شهر خودرو درجمع خبرنگاران افزود: به عقیده من با توجه به اینکه نساجی تازه به لیگ برتر آمده وهمچنین به علت برخی مشکلات، زمان بین نیم فصل را نیز کاملاً از دست داده بود، و بازی های سنگینی که دردوربرگشت مسابقات میزبانی کرده بود، نتایج خوبی کسب کرده است.
وی افزود: زمانی که تیم نساجی را تحویل گرفتم، کمتر از ۱۰ روز بعد باید در اصفهان بازی نخست نیم فصل دوم را با ذوب آهن انجام می دادیم، جالب تر اینکه درهمین مدت دربرخی از روزها تمرینات تیم با ۷ بازیکن برگزار می شد.
به دنبال پیروزی برابر پدیده هستیم
سرمربی تیم نساجی مازندران با اشاره به اینکه برای بازی مهم این هفته برابر پدیده در طول این هفته تمرینات خوبی برگزار کردیم وآماده میزبانی ومسابقه از حریف مشهدی هستیم، ادامه داد، تمام تلاش ما براین هست که روز جمعه با حمایت خوب تماشاگران قائمشهری عملکرد خوبی داشته باشیم.
جلالی ادامه داد، قطعاً در خانه وبا حمایت تماشاگران به دنبال پیروزی برابر پدیده هستیم، خوشبختانه بازیکنان تیم نیز از نظر روحی در آمادگی خوبی قرار دارند و به یاری خدا، امیداوریم مقابل تماشاگران ۳ امتیاز را کسب کنیم.
وی درعین حال از عملکرد تیم پدیده نیز تمجید کرد وگفت : نساجی فردا با یکی از بهترین تیم ها بازی دارد که تیم سرعتی و فعالی است و بهترین بازی را انجام می دهد.
آبشک را نداریم
سرمربی نساجی مازندران همچنین دراین نشست درجمع خبرنگاران، به "محمد آبشک " بازیکن خط میانی تیمش به دلیل از دست دادن پدرش تسلیت گفت واضافه کرد، این بازیکن ...