کشورگردی آمریکایی ها برای قطع سوخت رسانی به هواپیماهای ایران/ایالات متحده درصدد اخلال در صنعت هوایی کشور

دریافت خبر : جمعه ۲۵ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۷:۵
کشورگردی آمریکایی ها برای قطع سوخت رسانی به هواپیماهای ایران/ایالات متحده درصدد اخلال در صنعت هوایی کشور
نایب رئیس کمیسیون عمران مجلس گفت: امروز ایالات متحده، کشور به کشور و شرکت به شرکت، تحریم های نفتی را پیگیری می کند و مصمم است که شرایط را برای ایرلاین های ما در بحث تأمین سوخت سخت کند.

سیدابوالفضل موسوی بیوکی در گفت وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت ، در واکنش به توقف فروش سوخت به هواپیماهای ایرانی توسط برخی از کشورهای منطقه ای، گفت: ایران در شرایط کنونی تحت تحریم های همه جانبه آمریکا قرار گرفته و به نظر می رسد که دوره جدید تحریم ها نسبت به تحریم های قبل از برجام بسیار شدیدتر است.
تلاش حداکثری آمریکا برای منصرف کردن شرکت ها از فروش سوخت هواپیما به ایران
نماینده مردم یزد و صدوق در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: آمریکا با تمام توان و ابزارهای اقتصادی و سیاسی خود به شرکت های فروش سوخت فشار وارد می کند، تا آن ها از فروش سوخت به هواپیماهای کشورمان منصرف شوند، که این مسئله موجب شده که برخی از فرودگاه های کشورهای منطقه در این راستا حرکت کنند.
ایالات متحده، کشور به کشور و شرکت به شرکت، تحریم های نفتی را پیگیری می کند
امروز ایالات متحده، کشور به کشور و شرکت به شرکت، تحریم های نفتی را پیگیری می کند و مصمم است که شرایط را برای ایرلاین های ما در بحث تأمین سوخت تنگ و سخت کند، بنابر این بسیار طبیعی است که شرکت های نفتی که ماهیتی خصوصی دارند به سرعت با تحری ...

[ مشاهده متن کامل کشورگردی آمریکایی ها برای قطع سوخت رسانی به هواپیماهای ایران/ایالات متحده درصدد اخلال در صنعت هوایی کشور خبرگزاری مجلس ]

آخرین اخبار خبرگزاری مجلس