ایست کامل خودروها در حوالی رمپ های خروجی بزرگراه شهیدخرازی

دریافت خبر : یکشنبه ۲۰ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۹:۴۲
ایست کامل خودروها در حوالی رمپ های خروجی بزرگراه شهیدخرازی
مسیر شمال به جنوب بزرگراه شهید خرازی ترافیک بسیار سنگینی دارد به ویژه نزدیک رمپ های خروجی بزرگراه که ایست کامل خودروها دیده می شود..

به گزارش ایمنا و به نقل از مرکز اطلاع رسانی سامانه ترافیکی شهر اصفهان، امروز- یکشنبه ساعت ۱۹- مسیر جنوب به شمال خیابان کاوه به خصوص رو به روی پایانه کاوه تردد خودروها به سختی انجام می شود، مسیر برگشت این محور رفت وآمد روان است.
بر اساس این گزارش، محدودیت های ترافیکی ایجاد شده به دلیل انجام عملیات عمرانی اصلاح لوله های فاضلاب در خیابان های مشتاق، میر و لاهور ترافیک سرسام آوری را در این مسیرها به وجود آورده است.
وضعیت رفت و آمد خودروها در خیابان بزرگمهر مطلوب است، اما ترافیک سنگین در مسیرهای منتهی به میدان امام حسین(ع) از جمله خیابان های باغ گلدسته، چهارباغ پایین، طالقانی و طیب حرکت خودروها را با کُندی رو به رو کرده است.
بزرگراه شهید صیاد شیرازی مشکل خاصی در رفت وآمد خودروها دیده نمی شود، اما مسیر شمال به جنوب بزرگراه شهید خرازی ترافیک بسیار سنگینی دارد به ویژه نزدیک رمپ های خروجی بزرگراه که ایست کامل خودروها دیده می شود.
تردد خودروها در میدان فیض به خوبی صورت می گیرد، خیابان کاوه رو به روی پایانه کاوه ترافیک نیمه سنگینی وجود دارد، در خیابان های توحید و شریعت ...

[ مشاهده متن کامل ایست کامل خودروها در حوالی رمپ های خروجی بزرگراه شهیدخرازی ایمنا ]

آخرین اخبار عمومی