زمینه حضور پررنگ جوانان در مساجد استان کردستان فراهم شود

دریافت خبر : دوشنبه ۲۸ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۱۷:۳۹
زمینه حضور پررنگ جوانان در مساجد استان کردستان فراهم شود
در مراسم اختتامیه جشنواره انتخاب پایگاه های برتر مسجدمحور و کارگاه توانمندسازی ارکان مساجد مطرح شد که زمینه حضور پررنگ جوانان در مساجد استان کردستان فراهم شود.

- اخبار استانها -
به گزارش خبرگزاری تسنیم از سنندج ، مراسم اختتامیه جشنواره انتخاب پایگاه های برتر مسجدمحور و کارگاه توانمندسازی ارکان مساجد استان کردستان ظهر امروز با حضور مسئولان استان، ائمه جمعه و جماعات و فرماندهان پایگاه های بسیج در این شهر برگزار شد.
مسئول بسیج مساجد و محلات سپاه بیت المقدس کردستان در این مراسم سه ویِژگی «اتحاد، تعامل و اخلاص» را لازمه ارکان مساجد دانست و اظهار داشت: ارکان و خادمین مساجد، باید با برنامه ریزی و استفاده از همه ظرفیت های مساجد، همه اقشار و سنین جامعه را به مسجد جذب کنند.
سرهنگ خسرو مسعودی با اشاره به جایگاه و اهمیت مسجد در دین اسلام و از منظر قرآن، افزود: باید تجربیات مختلف مساجد موفق، مورد بررسی و معرفی شود.
وی با بیان اینکه مساجد مهم ترین پایگاه تربیتی انسان است، گفت: تمام ارکان و خادمین مساجد باید با روی خوش، پذیراى نسل جوان و تمام آحاد مردم غیور این مرز و بوم باشند.
ملت ایران پاسدار نظام جمهوری اسلامی هستند
امام جمعه موقت سنندج نیز در این جلسه با بیان اینکه مبارک ترین مکان برای مسلمانان مسجد است، اظهار داشت: با گذشت چهل سال از ...

[ مشاهده متن کامل زمینه حضور پررنگ جوانان در مساجد استان کردستان فراهم شود خبرگزاری تسنیم ]

آخرین اخبار خبرگزاری تسنیم