اقدام عجیب شوهر غیرتی نیلوفر با جوان غریبه

دریافت خبر : پنج شنبه ۲۱ تیر ۱۳۹۷ ساعت ۱۲:۳۴
ساعت 24-مرد 28ساله ای که به خاطر یک پیامک به تلفن همراه همسرش، جوانی را کشته بود، اعدام شد و این درحالی است که متاسفانه امروزه شاهد اتفاقات مشابهی هستیم.

تحقیقات نخست نشان می داد که درگیری خونین چند جوان در پارک کوچک با انتقال یکی از آنان به بیمارستان که به شدت زخمی شده بود، پایان خونین داشته است.
وقتی پلیس Police به محل درگیری رسید، هیچ کس در آن جا نبود. خون روی آسفالت ریخته شده بود و چاقو و چماق ها رها شده بودند. دقایقی بعد کارکنان بیمارستان از مرگ جوان 27ساله ای خبر دادند که با ضربات چاقو مجروح شده بود، در همین حال بررسی های پلیس نشان می داد که افراد زخمی دیگری نیز که ردپای خونین آن ها در کف خیابان مانده بود، از محل حادثه Incident متواری شده اند.
در حالی که تحقیقات پلیس برای شناسایی عاملان این نزاع خونین با صدور دستوراتی از سوی قاضی Judgeادامه داشت، خبر رسید که یکی از مصدومان این حادثه در بیمارستان بستری شده است.
بازجویی نیمه شب از مجروح این حادثه، بیانگر آن بود که نزاع خونین با انگیزه «مزاحمت تلفنی» رخ داده است. با اطلاعاتی که مصدوم در اختیار پلیس گذاشت، عملیات اطلاعاتی کارآگاهان وارد مرحله جدیدی شد و آن ها با پیگیری سرنخ های موجود از مراکز درمانی به اطلاعاتی دست یافتند که ردپای جوان 28ساله ای به نام «ع» را در این ماجرا مشخص ...

[ مشاهده متن کامل اقدام عجیب شوهر غیرتی نیلوفر با جوان غریبه ساعت 24 ]