برخورد نامناسب با سه جوان در پیاده راه رشت قابل پذیرش نیست

دریافت خبر : دوشنبه ۲۸ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۲۰:۴۹
رشت - ایرنا - فرهام زاهد از اعضای شورای اسلامی رشت با اشاره به موضوع برخورد نامناسب با سه جوان نوازنده در پیاده راه فرهنگی این کلانشهر گفت: برخورد نامناسب با این سه جوان قابل پذیرش نیست.

به گزارش خبرنگار ایرنا، زاهد غروب دوشنبه در شصت و سومین جلسه شورای اسلامی کلانشهر رشت ضمن قدردانی از تلاش های ماموران نیروی انتظامی، ستاد امر به معروف و دیگر نهادهای متولی و با بیان این که منکر تلاش های این گروه نیستم، افزود: نوع برخورد با این جوانان چهره غیر رحمانی از دین اسلام به نمایش خواهد گذاشت.
وی با بیان این که امر به معروف و نهی از منکر مراتبی دارد که بایستی به آن توجه شود، اظهار داشت: نحوه برخورد با این سه جوان در پیاده راه فرهنگی رشت مغایر با امر به معروف و نهی از منکر است، نباید با برخورد ناصحیح موجب کدورت افکار عمومی شویم.
زاهد با اشاره به اصل قانونی بودن جرم و مجازات خاطر نشان کرد: در قانون به طور کامل مشخص شده که در مقابل جرم، مجازات آن چگونه انجام گیرد.
در ادامه جلسه شورای اسلامی رشت، لایحه صدور مجوز حضور سه نفر از اعضای شورای اسلامی و شهرداری این کلانشهر در پنجمین گردهمایی گروه شهرداران شهرهای آسیایی در ترکیه موافقت شد.
لایحه واگذاری بازارچه گیل بانو در بوستان کشاورز رشت به زنان سرپرست خانوار با دو فوریت تایید نشد و با یک فوریت به کمیسیون های مربوطه ارجاع داده ...

[ مشاهده متن کامل برخورد نامناسب با سه جوان در پیاده راه رشت قابل پذیرش نیست ایرنا ]