شهدا دانشجویان مکتب عاشورا هستند

دریافت خبر : یکشنبه ۳ تیر ۱۳۹۷ ساعت ۲۱:۳۵
شهدا دانشجویان مکتب عاشورا هستند
رئیس دانشگاه جامع علمی کاربردی استان اردبیل گفت: شهدا دانشجویان مکتب عاشورا هستند و با تأسی از آموزه های کربلا در سنگر جبهه ها برای کشور افتخار آفرینی می کنند.

به گزارش خبرگزاری بسیج از اردبیل، داریوش لطیفی عصر امروز در دیدار با خانواده شهید مرزبانی "محبوب قربانی" از شهدای ناجا، اظهار داشت: امروز در سایه شهدا قدم در عرصه های علمی و فرهنگی گذاشته ایم و برای ما مایه افتخار است که دقایقی در کنار خانواده های شهدا باشیم و از معنویات و اخلاص شما درس و الگو بگیریم.
رئیس دانشگاه جامع علمی کاربردی استان اردبیل با اشاره به اینکه شهدای مرزبان شهدای مدافع وطن هستند، گفت: شهدا در سنگر های علم تلاش می کنند و عزت آفرین هستند و هم در سنگر های جبهه های حق در مقابل دشمنان اسلام و کشور جانانه ایستادگی کردند و شهدا، دانشجویان مکتب عاشورا هستند و با تأسی از آموزه های کربلا برای کشور افتخار آفرینی می کنند.
لطیفی تصریح کرد: هیچ چیز در این دنیا بالاتر از مقام شهادت نیست و شهادت و سپردن جان در سنگر جبهه ها به خدای متعال لیاقت می خواهد و مطمئنا شهدا با خدای خود معامله آسمانی بسته اند که در این مسیر قدم برداشته اند.
وی افزود: داشته های ما برگرفته از رشادت ها و ایثارگری های شهدای گرانقدر شهدای هشت سال دفاع مقدس، شهدای مدافع حرم و شهدای مدافع وطن است و ما باید در ...

[ مشاهده متن کامل شهدا دانشجویان مکتب عاشورا هستند بسیج نیوز ]