سعید براتی سرباز مرزبانی آزاد شد

دریافت خبر : چهارشنبه ۲۴ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۹:۱۵
تهران - ایرنا - مدیرکل امور مرزی وزارت کشور اعلام کرد: سعید براتی سرباز وظیفه گروگان گرفته شده توسط اشرار و تروریست ها در مرز پاکستان در یک عملیات اطلاعاتی - امنیتی آزاد شد و به ایران بازگشت.

به گزارش خبرنگار سیاسی ایرنا، «شهریار حیدری» امروز - چهارشنبه - در نشست با خبرنگاران در وزارت کشور افزود: با تلاش های مستمر و هماهنگی و اقدامات امنیتی و اطلاعاتی دستگاه های ذیربط با وزارت اطلاعات سرباز وظیفه براتی صبح امروز - چهارشنبه - به میهن بازگشت.
وی یادآور شد: آزادی این سرباز وظیفه مرزبانی کشور در چهارچوب یک عملیات گسترده امنیتی و اطلاعاتی در 15 ماه گذشته انجام شد و هیچ مذاکره ای با گروهک های تروریستی وجود نداشته و امتیازی هم داده نشده است.
به گزارش ایرنا، سرباز وظیفه سعید براتی به همراه 11 نفر از ماموران مرزبانی نیروی انتظامی متشکل از سه نیروی کادر و 9 سرباز وظیفه، ششم اردیبهشت 1396 در منطقه مرزی چاهند و میرجاوه سیستان و بلوچستان به هنگام تعویض پست مورد حمله و کمین تروریست ها قرار گرفت.
در این اقدام تروریستی سه درجه دار و 6 سرباز وظیفه مرزبانی بر اثر تیراندازی تروریست ها به شهادت رسیدند، دو سرباز وظیفه زخمی شدند و براتی نیز که زخمی شده بود از سوی اشرار و تروریست ها ربوده شد.
مدیرکل امور مرزی وزارت کشور خاطرنشان کرد: دشمنان هر چه تلاش کنند که نقاط مرزی کشور ناامن شود قطعا ...

[ مشاهده متن کامل سعید براتی سرباز مرزبانی آزاد شد ایرنا ]