لحظه شماری گردشگران برای بازدید از قلعه سردار اسعد بختیاری + تصاویر

خبرگزاری تسنیم چهارشنبه ۲۹ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۰:۹
آنچه که جذابیت زیبای طبیعی این استان را زیباتر می کند فرهنگ، آداب و رسوم این اقوام است که بر بستر زیبای طبیعت بنا شده و با هم آمیخته شده اند.

- اخبار استانها -
به گزارش خبرگزاری تسنیم از شهرکرد ، استان چهارمحال و بختیاری از جمله استان هایی است که علاوه بر دارا بودن آب و هوای خوش دارای جاذبه های گردشگری بسیاری است که متأسفانه برای برخی ها هنوز ناشناخته مانده است.
یکی از جاذبه ها و زیبای های هر شهر که می تواند مسافران و گردشگران داخلی و خارجی را به خود جذب کند طبیعت بکر و جاذبه های طبیعی است که استان چهارمحال و بختیاری نیز با قدمت چندین ساله از آن مستثنی نیست.
هر جای چهارمحال و بختیاری که قدم بگذاریم چشمه ها، کوه های سر به فلک کشیده، دشت ها و مکان های جذاب فراوانی به چشم می خورد که بی شک تصویر زیبای این مناطق بکر از خاطر هیچ بیننده ای پاک نخواهد شد. آنچه که جذابیت زیبای طبیعی این استان را زیباتر می کند، فرهنگ، آداب و رسوم این اقوام است که بر بستر زیبای طبیعت بنا شده و با هم آمیخته شده اند.
بی شک دل گردشگرانی که علاقه وافری به دیدن فضای تاریخی، ساختمان های قدیمی و قلعه های زیبای قدیمی و موز ه ها دارند در سفر به این استان به دست آورده خواهد شد. خانه سردار اسعد بختیاری با آن معماری منحصر به فردش و قلعه دزک هم از مواردی هستند که از نگاه گردشگران دور نخواهد ماند و برای دیدن این فضاها لحظه شماری خواهند کرد.
نوروز در بلوچستان| غروب های شگفت انگیز "پزم" گردشگران را فرا می خواند+ تصاویر
طبیعت سحرانگیز "سامان" چشم انتظار حضور گردشگران در نوروز + تصاویر
روستاهای استان تهران در نوروز 98 به مقصد گردشگران تبدیل می شود
شهرستان فارسان با مرکزیت شهر فارسان در فاصله 35 کیلومتری مرکز چهارمحال و بختیاری قرار دارد مساحت این شهرستان حدود 558 کیلومتر مربع است.
شهرستان ...