چگونه گوشی را شارژ کنیم تا عمر باتری افزایش یابد؟

دریافت خبر : پنج شنبه ۲۴ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۲:۴۶
چگونه گوشی را شارژ کنیم تا عمر باتری افزایش یابد؟
متخصصان فعال در حوزه تکنولوژی همواره به کاربران گوشی های هوشمند، لپ تاپ و سایر وسایل الکترونیکی مجهز به باتری توصیه می کنند که با رعایت نکات مهمی می توانند عمر مفید باتری دستگاه های خود را به طور قابل توجهی افزایش دهند.

به گزارش ایسنا، به نقل از وب سایت techadvisor.co.uk، از زمانی که صفحه نمایش گوشی های هوشمند بزرگ و بزرگ تر شد و باوجود سایز بزرگ نمایشگرها، گوشی ها نازک شدند و از آن سو نیز کیفیت صفحه نمایش و دوربین آن ها نیز به طور قابل ملاحظه ای بهبود پیدا کرد، مشکل شارژدهی طولانی مدت باتری های گوشی های هوشمند روز به روز پررنگ تر شد.
کاربران بسیاری با وجود رضایت از کیفیت بالای صفحه نمایش و بطور کلی عملکرد گوشی های خود، از زمان بسیار کوتاهی که باتری ها می توانند شارژ نگه دارند، ابراز ناخشنودی می کنند و همواره بر این باورند که پس از مدت کوتاهی، عمر مفید گوشی و دستگاه های الکترونیکی مجهز به باتری آن ها به شدت کاهش می یابد.
غول های تکنولوژی نیز با وجود تلاش های فراوان برای افزایش قدرت باتری گوشی های تولیدی خود، هنوز نتوانسته اند طول مدت شارژدهی باتری ها را به مدت زمان بالایی برسانند. آن ها سعی داشتند همواره با انتشار نسخه های به روزرسانی شده از سیستم عامل گوشی های خود، عملکرد کلی باتری را بهبود ببخشند.
اما به نظر می رسد تنها کاری که کاربران می توانند برای افزایش عملکرد باتری گوشی هایشان ...

[ مشاهده متن کامل چگونه گوشی را شارژ کنیم تا عمر باتری افزایش یابد؟ ایسنا ]