سارق از ترس زنش شبها در خانه می ماند

دریافت خبر : جمعه ۱۸ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۱۵:۲۴
ساعت24-سرپرست کلانتری ۱۶۱ ابوذر از دستگیری سارقی خبر داد که با یک سیم مفتول خودروهای پراید را در محلات جنوب غرب تهران به سرقت می برد.

سرگرد رضا کریمی با اعلام خبر بازداشت سارق خودرو در جنوب غرب پایتخت درباره جزئیات این خبر اظهار کرد: هفته گذشته فردی با مراجعه به معاونت عملیات کلانتری 161 ابوذر عنوان داشت که خودروی پرایدش را حوالی بازار روز شهرک ولیعصر (عج) پارک کرده، پس از ساعتی به محل بازگشته و متوجه سرقت خودرو شده است.
سرپرست کلانتری 161 ابوذر خاطرنشان کرد: شاکی عنوان داشت که پس از ساعاتی خودرویش توسط ماموران کلانتری در بلوار دانش آموز در حالیکه ضبط آن به سرقت رفته بود، کشف شد اما یک روز حین جست وجو در سایت دیوار برای خرید ضبط، چشمش به ضبطی افتاده که شبیه ضبط سرقتی خودرو بوده و با توجه به داشتن نشانه خاص اطمینان داشت که ضبط متعلق به وی باشد.
این مقام انتظامی افزود: با طرح شکایت شاکی و درخواست کشف مال مسروقه، موضوع در دستور کار تیم عملیاتی کلانتری قرار گرفت و پس از هماهنگیهای قضایی و با شگردهای پلیسی فروشنده ضبط در منطقه فلاح دستگیر و در تحقیقات اعلام کرد که ضبط را از فردی در همان منطقه خریداری کرده است.
کریمی تصریح کرد: با راهنمایی فروشنده، هویت و مخفیگاه سارق شناسایی و وی بازداشت شد؛ ساری در تحقیقات اعتراف ...

[ مشاهده متن کامل سارق از ترس زنش شبها در خانه می ماند ساعت 24 ]