بلاتکلیفی در وضعیت کشتی بانوان/ یزدانی: نمی دانم برای بانوان چه پیش می آید

دریافت خبر : یکشنبه ۲۷ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۶:۴۸
بلاتکلیفی در وضعیت کشتی بانوان/ یزدانی: نمی دانم برای بانوان چه پیش می آید
اقتصاد ایران: ملی پوش کشتی کلاسیک بانوان گفت: هنوز نمی دانیم که مسابقات جهانی کشتی کلاسیک برگزار می شود و اردویی داریم یا نه، فعلا معلق هستیم.

زهرا یزدانی ملی پوش تیم کشتی کلاسیک بانوان در گفت وگو با ایسنا در مورد وضعیت کشتی بانوان پس از استعفای رسول خادم گفت: از مهر ماه که از مسابقات لبنان برگشتیم هیچ اردویی نداشتیم و نمی دانم که وضعیت چه می شود. حتی هنوز هیچ اطلاعی به ما نداده اند که مسابقات جهانی این رشته برگزار می شود و اردوی آماده سازی داریم یا نه. فعلا معلق هستیم و چیزی مشخص نیست. در حال حاضر تمریناتم را دارم اما از وضعیت دیگر بانوان کشتی گیر خبر ندارم. 
او با بیان اینکه هنوز مشخص نیست که با استعفای مریم منظمی( نایب رئیس فدراسیون کشتی) موافقت شده یا خیر، بیان کرد: امیدوارم منظمی بماند چون کسی نیست که به اندازه او از کشتی بانوان حمایت کند اما اگر مسئول دیگری انتخاب شود انتظار داریم که کشتی نو پای بانوان را حمایت کند. 
این کشتی گیر در مورد آنا واسلینکو، مربی خارجی تیم ملی بانوان گفت: ما هم نفهمیدیم وضعیت این مربی چه شد اما آنگونه که گفتند آسیب دیدگی دارد. واسلینکو زمانی که در ایران بود خودش با ما تمرین می کرد. ولی در آخرین اردو قبل از اعزام به لبنان سیده مریم حسینی هدایت تیم را به عهده داشت و تا جایی که بلد بود خوب ...

[ مشاهده متن کامل بلاتکلیفی در وضعیت کشتی بانوان/ یزدانی: نمی دانم برای بانوان چه پیش می آید اکو نیوز ]