کولاکوویچ: فدراسیون والیبال می توانست قراردادم را فسخ کند

خبرگزاری مهر یکشنبه ۲۳ دی ۱۳۹۷ ساعت ۱۰:۲۳
به گزارش خبرنگار مهر ، ایگور کولاکوویچ در نشست خبری امروز خود در جمع خبرنگاران گفت: خوشحالم که شما را می بینم. می دانم سئوال شما این است چرا بعد از قهرمانی جهان به ایران نیامدم. امروز اینجا هستم تا سوالات شمارا هر سئوالی که باشد جواب دهم. او در پاسخ به این سوال که در زمان ضیایی چه مشکلی وجود داشت که ممکن بود قراردادش تمدید نشود واینکه آیا الان با وجود سرپرست جدید فدراسیون، قراردادش تا المپیک ۲۰۲۰ تمدید شده است؟ گفت: من با افشین داوری سرپرست فدراسیون قرارداد را تمدید نکردم. همانطور که می دانید قرادادم با ضیایی پیوست داشت. در حقیقت الان داریم آن پیوست را قانونی می کنیم. سرمربی تیم ملی والیبال تاکید کرد: ضیایی اگر راضی نبود می توانست قرار داد من را فسخ کند. اولین سئوال من از داوری این بود که دوست دارید قراردادم را تمدید کنید؟ شخصا دوست ندارم جایی باشم که من را نخواهند. در پیوست قراردادم تبصره ای برای اجبار قبول من نداشتند. داوری گفت وقتی شما را دعوت به مذاکره کردیم یعنی علاقه مند به همکاری هستیم. ادامه دارد...

به گزارش خبرنگار مهر ، ایگور کولاکوویچ در نشست خبری امروز خود در جمع خبرنگاران گفت: خوشحالم که شما را می بینم. می دانم سئوال شما این است چرا بعد از قهرمانی جهان به ایران نیامدم. امروز اینجا هستم تا سوالات شمارا هر سئوالی که باشد جواب دهم.
قراردادم با فدراسیون والیبال پیوست داشت
او در پاسخ به این سوال که در زمان ضیایی چه مشکلی وجود داشت که ممکن بود قراردادش تمدید نشود واینکه آیا الان با وجود سرپرست جدید فدراسیون، قراردادش تا المپیک ۲۰۲۰ تمدید شده است؟ گفت: من با افشین داوری سرپرست فدراسیون قرارداد را تمدید نکردم. همانطور که می دانید قرادادم با ضیایی پیوست داشت. در حقیقت الان داریم آن پیوست را قانونی می کنیم.
می توانستند قراردادم را فسخ کنند
سرمربی تیم ملی والیبال تاکید کرد: ضیایی اگر راضی نبود می توانست قرارداد من را فسخ کند. اولین سئوال من از داوری این بود که دوست دارید قراردادم را تمدید کنید؟ شخصا دوست ندارم جایی باشم که من را نخواهند. در پیوست قراردادم تبصره ای برای اجبار قبول من نداشتند. داوری گفت وقتی شما را دعوت به مذاکره کردیم یعنی علاقه مند به همکاری هستیم.
ضیایی مایل به همکاری نبود؟
کولاکوویچ در پاسخ به این سئوال که چرا ضیایی مایل به همکاری با شما نبود؟ گفت: باید از خود ضیایی بپرسید ولی فکر نکنم که ضیایی مایل به ادامه همکاری با من نبود.
سال سختی در پیش داریم
سرمربی تیم ملی والیبال درباره برنامه هایش برای این تیم در سال پیش رو که سال سختی هم هست، گفت: بله سال سختی است. هدف ما این است در المپیک نتایج خوبی کسب کنیم. تقویم مسابقات پیچیده است و تیم ملی کار فشرده ای دارد. در مرحله مقدماتی المپیک با ...

سرخط اخبار