بیمارستان 220 تختخوابی خدابنده کلنگ زنی شد/ گلایه استاندار زنجان از کم کاری کابینه دولت

دریافت خبر : پنج شنبه ۲۴ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۲۳:۲۲
بیمارستان 220 تختخوابی خدابنده کلنگ زنی شد/ گلایه استاندار زنجان از کم کاری کابینه دولت
وزیر بهداشت در جریان کلنگ زنی بیمارستان 220 تختخوابی خدابنده گفت: امروز بیمارستان 220 تختخوابی خدابنده را کلنگ زنی کردیم ولی آن را رها نکردیم چون همه چیز برای ساخت آن آماده شده است.

به گزارش خبرگزاری فارس از زنجان، حسن قاضی زاده هاشمی عصر امروز در مراسم کلنگ زنی بیمارستان 220 تختخوابی شهرستان خدابنده ضمن اشاره به برخی از درخواست های بهورزان اظهار کرد: من نخستین باری که با رئیس سابق دانشگاه علوم پزشکی استان زنجان دیدار داشتم گزارش مبسوطی درباره استان ارائه کرده و متوجه محرومیت های شهرستان خدابنده شدم.
وزیر بهداشت با بیان اینکه در آن زمان وقتی به استان زنجان رسیدیم و شهرستان خدابنده را دیدیم وضعیت بسیار شرم آور بود از همین رو مصمم شدیم در کنار سایر اقداماتی که در استان انجام می شود در حد مقدورات مشکلات را حل کنیم و بحث هتلینگ بیمارستان را حل کنیم.
وی تصریح کرد: طبق پیگیری هایی که امروز نیز داشتم کلنگ زنی بیمارستان 220 تختخوابی خدابنده انجام شده و بنده خوشحالم که با این کلنگ زنی کار رها نشده و ادامه خواهد داشت.
*گلایه استاندار زنجان از کم کاری کابینه دولت
در ادامه نیز استاندار سابق زنجان با اشاره به سفرهای مکرر وزیر بهداشت به زنجان اظهار کرد: به عقیده بنده بدون اغراق وزیر بهداشت پرکارترین عضو کابینه است و ای کاش همه اعضای دولت و کابینه و وزرای ما به اندازه ...

[ مشاهده متن کامل بیمارستان 220 تختخوابی خدابنده کلنگ زنی شد/ گلایه استاندار زنجان از کم کاری کابینه دولت فارس نیوز ]

آخرین اخبار فارس نیوز