واکنش سردار سلامی به سخنان وزیر آمریکایی: دورریز غذای ایرانی ها ۴۰ میلیون گرسنه آمریکایی را سیر می کند

دریافت خبر : پنج شنبه ۲۴ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۲۲:۳۳
جانشین فرمانده سپاه در واکنش به سخنان توهین آمیز وزیر آمریکایی گفت: دورریز غذای ایرانی ها ۴۰ میلیون گرسنه را سیر می کند که اگر دولت آمریکا نمی تواند شرایط گرسنگان را مدیریت کند، ما از دور ریز غذای ایرانیان این کار را می کنیم.

آفتاب نیوز :
سردار حسین سلامی امشب در یادواره سه شهید مدافع حرم آذربایجان شرقی که در مسجد دانشگاه تبریز برگزار شد، با تاکید بر اینکه تبریز شهر علمای بزرگ، مجاهدان جاودان، مردان و زنان شرافتمند، کریم، باتعصب، باایمان، باغیرت و آگاه است، اظهار داشت: شهدایی مانند شهید «ذاکر حیدری» لباس جهاد را از تن به درنیاورد و در نهایت لباس زیبای جاودانگی را بر اندام خود پوشاند و بر افتخارات تبریز افزود.
وی با بیان اینکه شهید فرهنگی والا شهید سخت کوش و قرآنی است که روح قرآن را بر پیکر جامعه ترویج کرد و برای گسترش معارف اسلام تلاش کرد گفت: او هم میدان جهاد را بر هر عمل صالح دیگری ترجیح داد و آخرت و لقای الهی را بر دنیای فانی ترجیح داد و سرانجام به شهدای والامقام اسلام پیوست.
اهم سخنان سردار حسین سلامی بدین شرح است:
*شهید وحید نومی گلزار هم شهید عاشورایی بود که جهاد را انتخاب کرد و خداوند نیز او را انتخاب کرد او در ظهر عاشورا و در لحظات شهادت امام حسین (ع) به خدا پیوست که این، با شکوه ترین بیان احساس یک جوان مومن است.
*شهدا را حجت های واقعی حضرت حق بر این ملت هستند،آنها آموزگاران عزت، شرف، ...

[ مشاهده متن کامل واکنش سردار سلامی به سخنان وزیر آمریکایی: دورریز غذای ایرانی ها ۴۰ میلیون گرسنه آمریکایی را سیر می کند آفتاب نیوز ]