رئیس سازمان مدیریت بحران: درباره برف، غافلگیر نشدیم/ مشکل کانکس در کرمانشاه نداریم/ کودکی بر اثر سرما فوت نشدند

دریافت خبر : چهارشنبه ۱۱ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۱۵:۵۳

معاون وزیر و رئیس سازمان مدیریت بحران کشور با تاکید بر اینکه از بارش برف سنگین در تهران غافلگیر نشدیم، اظهار کرد: مطمئن باشید غافلگیر نشدیم چون بارش برف روزهای اخیر از چند روز قبل پیش بینی شده بود و باید بر اساس شرایط آمادگی پیدا می کردیم.
به گزارش خبرنگار ایرنا، اسماعیل نجار روز چهارشنبه در نشست خبری با رسانه ها به پرسش های خبرنگاران اینطور پاسخ گفت: با وجود همه اقدامات خوبی که پس از بارش برف انجام شد تا راههای کشور مسدود نماند و عبور و مرور جریان داشته باشد اما نقصان های زیادی هم در راهها و هم در تهران داشتیم که می پذیریم و در حال آسیب شناسی آن نقص ها و کاستی ها هستیم.
وی در ادامه گفت: سازمان هواشناسی کار خودش را انجام داده و وضعیت جوی را پیش بینی کرده بود ضمنا به موقع هم بارش برف و باران به مردم اطلاع رسانی شده بود اما به نظر می رسد پیش بینی ها و هشدارها زیاد جدی گرفته نشد.
معاون وزیر کشور درباره اقدامات مدیریت بحران در روزهای برفی افزود: با همه توان تلاش کردیم تا هیچ کس در راه های برفی نماند و طی دو روز اقدامات اسکان بیش از 23هزار نفر فراهم شد. همچنین به 209 محور شهری و ...

[ مشاهده متن کامل رئیس سازمان مدیریت بحران: درباره برف، غافلگیر نشدیم/ مشکل کانکس در کرمانشاه نداریم/ کودکی بر اثر سرما فوت نشدند عصر ایران ]