تاکید پلیس بر استفاده از زنجیر چرخ در سه محور

دریافت خبر : چهارشنبه ۲۳ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۱۶:۲۹
تاکید پلیس بر استفاده از زنجیر چرخ در سه محور
رئیس مرکز کنترل ترافیک و راهور ناجا با اشاره به بارش برف در محورهای کرج-چالوس، هراز و فیروزکوه گفت: رانندگان برای تردد در این محورها زنجیر چرخ را به همراه خود داشته باشند. همچنین بارش باران هم در اغلب مسیرهای استان البرز، تهران، مازندران، گیلان، ارومیه-مهاباد آذربایجان غربی، شبستر-تسوج آذربایجان شرقی و محدوده گدوک محور فیروزکوه مشاهده می شود که در این راستا رانندگان باید با سرعت مطمئنه حرکت کنند.

پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) :
رئیس مرکز کنترل ترافیک و راهور ناجا به مسافران سه محور مواصلاتی تاکید کرد زنجیر چرخ به همراه داشته باشند.
سرهنگ نادر رحمانی در گفت وگو با ایسنا، با اشاره به بارش برف در محورهای کرج-چالوس، هراز و فیروزکوه تاکید کرد: رانندگان برای تردد در این محورها زنجیر چرخ را به همراه خود داشته باشند. همچنین بارش باران هم در اغلب مسیرهای استان البرز، تهران، مازندران، گیلان، ارومیه-مهاباد آذربایجان غربی، شبستر-تسوج آذربایجان شرقی و محدوده گدوک محور فیروزکوه مشاهده می شود که در این راستا رانندگان باید با سرعت مطمئنه حرکت کنند.
وی افزود: مه گرفتگی همراه با کاهش دید نیز در اکثر محورهای استان اردبیل، محور اهر-کلیور در آذربایجان غربی، همدان-کرمانشاه در استان همدان و محدوده گدوک فیروزکوه مشاهده می شود.
ترافیک در آزادراه قزوین کرج پایانه شهید کلانتری تا پل فردیس نیمه سنگین و ترافیک دیگر محورهای مواصلاتی در حال حاضر روان است.
لینک کوتاه کپی لینک

[ مشاهده متن کامل تاکید پلیس بر استفاده از زنجیر چرخ در سه محور انتخاب ]