ورود نمایندگان مجلس به خط ویژه ممنوع!

دریافت خبر : پنج شنبه ۱۵ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۲۱:۵۴
ورود نمایندگان مجلس به خط ویژه ممنوع!
دستیار معاونت حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران با اشاره به برنامه ریزی نمایندگان مجلس برای ورود خودروهایشان به خطوط ویژه اتوبوس گفت: معاون حمل ونقل و ترافیک شهرداری تهران با این طرح کاملا مخالف است.

به گزارش مشرق،  سیدمحمدمهدی شریفی دستیار ویژه معاونت حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران در پاسخ به این پرسش که آیا معاونت حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران از طرح نمایندگان مجلس در خصوص ورود خودروهای نمایندگان مجلس به خطوط ویژه اطلاع دارد یا خیر؟ اظهار کرد: در این خصوص ما هیچ اطلاعی نداریم و در واقع خبر را از فضای مجازی مطلع شدیم.

وی تصریح کرد: معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران با این گونه کارها مخالف بوده و قطعا در مقابل این تصمیم خواهیم ایستاد و این در حالی است که حدود ۴ سال پیش نیز مجوزهایی برای معاون های وزرا برای حضور در خطوط ویژه داده شده بود و آن ها تواسته بودند چراغ های گردون را اخذ کنند.
دستیار ویژه معاونت حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران ادامه داد: معاونت حمل و نقل و ترافیک و شخص آقای پورسیدآقایی صدرصد با این طرح نمایندگان مجلس مخالف است و اجازه اجرایی شدن آن را هم نمی دهیم.
شریفی افزود: تا این لحظه نیز هیچ نامه ای از سوی مجلس برای موضوع اشاره شده به معانت حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران ارسال نشده است.

[ مشاهده متن کامل ورود نمایندگان مجلس به خط ویژه ممنوع! مشرق نیوز ]