تهاجم فرهنگی دشمنان برای از بین بردن ارزش های اسلامی و انقلابی بی سابقه است

دریافت خبر : پنج شنبه ۱۱ آبان ۱۳۹۶ ساعت ۲۰:۵۷
تهاجم فرهنگی دشمنان برای از بین بردن ارزش های اسلامی و انقلابی بی سابقه است
مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه حضرت عباس(ع) استان اردبیل گفت: هجمه های نرم و تهاجم فرهنگی دشمنان برای از بین بردن ارزش های انقلابی و اسلامی بی سابقه است.

به گزارش خبرگزاری بسیج از اردبیل، حجت الاسلام نجات فیاضی پیش از ظهر امروز در یادواره شهدای دانش آموز در مسجد سرچشمه گرمی اظهار داشت: والدین سعی کنند دانش آموزان را با فرهنگ ایثار و شهادت آشنا کنند و دانش آموزان بدانند که فرهنگ ایثار و شهادت برگرفته از ایثار و شهادت طلبگی حضرت امام حسین (ع) است که ما با آن آشنا هستیم.
وی با اشاره به اینکه اگر فرهنگ شهادت را یاد فرزندانمان ندهیم در دوران زندگی خود همه چیز را از دست خواهند داد، تصریح کرد: فرهنگ ایثار و شهادت می تواند آینده جوانان را تضمین کند.
فیاضی با بیان اینکه امنیت امروز جامعه اسلامی ما مدیون زحمات مادرانی است که فرزندانشان همچون شهید فهمیده روبه روی استکبار جهانی مقاومت کرده و به شهادت رسیدند، افزود: دشمن به قول خودش می خواست کشورگشایی کند و به خود خیلی مغرور بود اما با استقامت افرادی همچون شهید فهمیده موفق نشد.
مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه حضرت عباس(ع) استان اردبیل با بیان اینکه درک مقام شهادت ما فوق عقل و شعور و دانش بشری است و ما باید برای درک مقام شهادت به قرآن پناه ببریم، گفت: مقام شهادت به قدری نزد خداوند با ارزش است ک ...

[ مشاهده متن کامل تهاجم فرهنگی دشمنان برای از بین بردن ارزش های اسلامی و انقلابی بی سابقه است بسیج نیوز ]