یکصد برنامه بمناسبت هفته بسیج در آستارا آماده شد

دریافت خبر : سه شنبه ۲۹ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۱۸:۴۵
آستارا - ایرنا - فرمانده سپاه ناحیه آستارا گفت: یکصد برنامه فرهنگی، هنری، اجتماعی و عمرانی به مناسبت هفته بسیج با همکاری دستگاه های مرتبط در این شهرستان اجرا خواهد شد.

به گزارش خبرنگار ایرنا، سرهنگ جهانبخش آرمان روز سه شنبه در نشست رسانه ای در سپاه آستارا افزود: هفته بسیج بهترین فرصت یاد رشادت ها و جان فشانی های شهداست و برنامه های این هفته با شعار بسیج مظهر ایستادگی، پیشرفت، وحدت و خدمت اجرا خواهد شد.
وی بیان کرد: پیاده روی گردان های عاشورا و الزهرا در روز دوم آذرماه ساعت 10 صبح از رو به روی سپاه تا مصلی نماز جمعه برگزار خواهد شد.
وی ادامه داد: یک واحد مسکن محرومان در روستای باش محله لوندویل افتتاح و کلنگ ساخت سه واحد در روستاهای بخش مرکزی و لوندویل بر زمین زده خواهد شد و سپاه این شهرستان در سال گذشته با هزینه ای بالغ بر شش میلیارد و 900 میلیون ریال، 23 واحد مسکونی برای نیازمندان ساخته بود.
آرمان ویزیت رایگان بیماران در چهار روستا، یادواره شهدا، جشنواره غذاهای محلی، نمایش خیابانی، پیاده روی خانوادگی، مسابقات آمادگی جسمانی بانوان، تیراندازی با تفنگ بادی و تجلیل از فرماندهان و مدیران بسیج را از برنامه های هفته بسیج در آستارا نام برد.
** کرسی آزاد اندیشی دانش آموزان بسیجی آستارا برگزار شد
بر اساس گزارش دیگری از خبرنگار ایرنا کرسی آزاد اندیشی دان ...

[ مشاهده متن کامل یکصد برنامه بمناسبت هفته بسیج در آستارا آماده شد ایرنا ]