آغاز پرداخت «عیدی» بازنشستگان تأمین اجتماعی

دریافت خبر : چهارشنبه ۱ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۱۷:۲۳
مدیرکل امور مالی سازمان تأمین اجتماعی: عیدی همه بازنشستگان سازمان تأمین اجتماعی تا هفتم اسفند بر اساس برنامه زمان بندی شده پرداخت می شود.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر، کریم نژاد از پرداخت عیدی ۵۰ درصد از بازنشستگان این سازمان در روز اول اسفند خبر داد و گفت: عیدی مابقی بازنشستگان نیز طی روزهای آینده و براساس برنامه زمان بندی شده پرداخت می شود.
کریم نژاد اظهارکرد: عیدی بازنشستگانی که مستمری خود را از بانک رفاه کارگران دریافت می کنند و نام خانوادگی آنها با حروف " ح – خ – د - ذ – ر - س – ش – ط – ظ – ع – غ – ف– ق – ک – گ – ل – م – ن – و – ه – ی" آغاز می شود، در اولین روز اسفند پرداخت شد.
وی ادامه داد: عیدی بازنشستگانی که مستمری خود را از بانک رفاه کارگران دریافت می کنند و نام خانوادگی آنها با حروف " ج – ز – ژ – ص – ض " شروع می شود نیز در روز دوم اسفند ماه پرداخت می شود.
کریم نژاد افزود: بازنشستگانی که مستمری خود را از بانک رفاه کارگران دریافت می کنند و نام خانوادگی آنها با حروف " ب - پ – ت – ث – چ " شروع می شود نیز عیدی خود را در روز ۴ اسفند دریافت می کنند.
مدیرکل امور مالی سازمان تأمین اجتماعی گفت: بازنشستگانی که مستمری خود را از سایر بانک ها دریافت می کنند نیز در روز ۵ اسفند عیدی دریافت می کنند.
کریم ...

[ مشاهده متن کامل آغاز پرداخت «عیدی» بازنشستگان تأمین اجتماعی شبکه خبر ]