2 مدیر دیگر استان فارس در جمع بازنشسته ها/ آخرین اخبار از تغییروتحولات مدیریتی

دریافت خبر : شنبه ۲۶ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۱۹:۲۴
2 مدیر دیگر استان فارس در جمع بازنشسته ها/ آخرین اخبار از تغییروتحولات مدیریتی
توجه افکار عمومی تنها متوجه 6 مدیر ارشد استان فارس شده که مشمول قانون منع بکارگیری بازنشستگان هستند، این درحالی است که مدیرکل صداوسیمای مرکز فارس و نماینده شورای نگهبان در استان نیز مشمول این قانون می شوند.

به گزارش خبرگزاری فارس از شیراز، آخرین خبرها حاکی است اسماعیل تبادار استاندار فارس که مشمول قانون منع بکارگیری بازنشستگان است، با وزیر کشور، فرمانداران فارس، شهردار و اعضای شورای شهر شیراز و برخی مدیران دستگاه های دولتی خداحافظی کرده و به زودی صندلی خود را ترک می کند.
همچنین محمدهادی پژوهش جهرمی معاون سیاسی و امنیتی استاندار فارس نیز در نشستی که با فرمانداران استان فارس داشت، از آنان خداحافظی کرده و به عنوان نخستین نفر صندلی خود را ترک کرد. 
به جای پژوهش، سیداحمد احمدی زاده مدیرکل امنیتی استانداری فارس، فعلاً سرپرستی معاونت سیاسی و امنیتی استانداری را عهده دار شده است.
با توجه به قانون جدید، علاوه بر استاندار فارس و معاون سیاسی و امنیتی وی، حیدر عالیشوندی فرماندار شیراز و عبدالعزیز کریمی مدیرعامل برق منطقه ای فارس نیز مشمول قانون منع بکارگیری بازنشستگان در استان فارس بوده و طبق قانون باید صندلی خود را ترک کنند.
درباره فیروز تکاور مدیرکل راه و شهرسازی و به ویژه علی همتی مدیرکل صنعت، معدن و تجارت فارس نیز همچنان حرف و حدیث ها ادامه دارد و عده ای معتقدند این دو مدیرکل نیز مشمول این ...

[ مشاهده متن کامل 2 مدیر دیگر استان فارس در جمع بازنشسته ها/ آخرین اخبار از تغییروتحولات مدیریتی فارس نیوز ]

آخرین اخبار فارس نیوز