فتحی: سازمان لیگ در اهدای جام به پرسپولیس بی تدبیری کرد/دادگاه CAS هفت روز به فدراسیون فرصت دفاع داده

دریافت خبر : جمعه ۲۵ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۱۰:۵۵
فتحی: سازمان لیگ در اهدای جام به پرسپولیس بی تدبیری کرد/دادگاه CAS هفت روز به فدراسیون فرصت دفاع داده
مدیرعامل باشگاه استقلال گفت: سازمان لیگ کم لطفی کرد و آنها در تقدیم جام به پرسپولیس بی تدبیری کردند.

به گزارش خبرگزاری فارس، امیرحسین فتحی در مورد شرایط استقلال در برنامه ورزشگاه شبکه پنج در تماس تلفنی گفت: تیم کار خود را پیش می برد. قرار است جلسه ای با وینفرد شفر برگزار کنیم و در مورد آینده تیم، وضعیت بازیکنان و مسائل مختلف به بحث و گفت وگو بپردازیم.
وی در خصوص فرشید اسماعیلی و روزبه چشمی عنوان کرد: باشگاه مثل  خانواده می ماند و درون تیم اتفاقاتی شاید رخ بدهد و تنبیه و تشویق لازمه یک تیم است. این دو بازیکن از بازیکنان خوش اخلاق  و آینده دار و سرمایه استقلال هستند. اتفاقی بین آنها و سرمربی تیم رخ داده بود که رفع شد و این دو در خدمت استقلال خواهند بود. البته اسماعیلی که از دو روز قبل در تمرینات شرکت کرده و روزبه چشمی هم بعد از تمرینات تیم ملی به تمرینات اضافه می شود.
فتحی در مورد اضافه شدن دستیار به کادرفنی استقلال و همچنین ماجرای جباری گفت: در مورد جباری که اصلا صحبتی نشده بود اما در مورد دستیار با جمع بندی نهایی با شفر به احتمال زیاد یک دستیار خراجی به جمع تیم اضافه می شود. باید در این خصوص نظر نهایی شفر را هم بپرسیم و سپس اسامی را در کمیته فنی مطرح کنیم.
وی در ...

[ مشاهده متن کامل فتحی: سازمان لیگ در اهدای جام به پرسپولیس بی تدبیری کرد/دادگاه CAS هفت روز به فدراسیون فرصت دفاع داده فارس نیوز ]

آخرین اخبار فارس نیوز