رمز گشایی از معمای عجیبی به نام «بویان»!

دریافت خبر : سه شنبه ۲۹ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۱۰:۳۹
زمانی که بویان با اصرار شفر به استقلال آمد تقریبا همه باشگاه استقلال و البته مدیران این باشگاه می دانستند این بازیکن مصدوم است، اما بازهم بویان با استقلال قرارداد بست.

خبرگزاری میزان: شب گذشته اعلام شد که بویان هافبک مقدونیه ای سابق استقلال به خاطر دریافت مطالباتش از این باشگاه به فیفا شکایت کرده و دنبال غرامت ۴۰۰ هزار دلاری است.
اینکه یک بازیکن خارجی وقتی از تیمی ایرانی می رود و برای گرفتن مطالباتش از باشگاه ایرانی به فیفا شکایت کند تقریبا امری طبیعی است! اما در مورد بویان داستان فرق می کند.
زمانی که بویان با اصرار شفر به استقلال آمد تقریبا همه باشگاه استقلال و البته مدیران این باشگاه می دانستند این بازیکن مصدوم است، اما بازهم بویان با استقلال قرارداد بست. این هافبک مقدونیه ای بدون اینکه حتی ۹۰ دقیقه کامل برای استقلال بازی کند از این تیم جدا شد و حالا ۴۰۰ هزار دلار هم از این باشگاه می خواهد.
از باشگاه استقلال خبر می رسد که مدیران پیشین این باشگاه فقط و فقط به خاطر اصرار شفر بویان را جذب کردند و معتقد هستند مقصر اصلی در داستان بویان شفر است. حالا این سوال پیش می آید که چرا مدیران وقت باشگاه استقلال با اینکه می دانستند بویان مصدوم است اقدام به عقد قرارداد با این بازیکن کردند؟ چرا مدیران استقلال با بازیکن مصدوم طوری قرارداد بسته اند که الان بخواه ...

[ مشاهده متن کامل رمز گشایی از معمای عجیبی به نام «بویان»! برترینها ]