نگاهی عمیق به رولز رویس کالینان ۲۰۱۹

دریافت خبر : سه شنبه ۲۴ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۲۰:۳۷
نگاهی عمیق به رولز رویس کالینان ۲۰۱۹
اولین شاسی بلند رولزرویس، مسیری متفاوت از دیگر محصولات رولزرویس انتخاب کرده است؛ کالینان علاوه بر راحتی همیشگی رولزرویس، توانایی های آفرود هم به همراه دارد.

رانندگی در مسیرهای ناهموار و گل ولای، رفتاری شایسته با خودروی سوپر لوکس ۳۲۵ هزار دلاری  رولزرویس نیست؛ اما بریتانیایی ها با همکاری آلمانی ها، محصولی متفاوت تولید کرده اند.
کالینان به هیچکدام از محصولات دیگر رولزرویس شباهت ندارد. این تفاوت فقط در مجهز بودن کالینان به انتقال قدرت تمام چرخ (AWD)، حالت مخصوص رانندگی آف رود و ارتفاع مناسب برای عبور از ناهمواری خلاصه نمی شود. طبق اعلام رولزرویس کالینان شاسی بلندی خانوادگی خواهد بود و مانند دیگر رولزرویس ها برای خدمات به مقامات دولتی یا جشن های لوکس طراحی نشده است. راهبرد جدید رولزرویس در بین خانواده های ثروتمند عملکرد موفقی داشته، به طوری که بیشتر ظرفیت تولید کالینان، پیش فروش شده است.
کارولین کریسمر ، مدیر بخش مهندسی کالینان می گوید:
در طراحی این خودرو ما جادار بودن برای مسافران و همچنین داشتن فضای کافی برای حمل وسایل مورد نیاز خانواده را در نظر داشته ایم.
اولین نکته که با باز کردن در خودرو به نظر می آید جادار بودن آن است، نه تنها کابین خودرو از مواد با کیفیت ساخته شده و کارا و موثر طراحی شده است بلکه به علت طراحی ویژه ...

[ مشاهده متن کامل نگاهی عمیق به رولز رویس کالینان ۲۰۱۹ زومیت ]